بیت کوین راهنمای خرید – آسان 3-گام راهنمای خرید اول شما بیت کوین

[ad_1]

به دنبال یک بیت کوین راهنمای خرید? تعجب که در آن برای شروع ؟ مردم بسیاری از تصورات غلط در مورد بیت کوین – بسیار برای اولین بار به طور گسترده ای شناخته شده و پذیرفته شده cryptocurrency در سراسر جهان است.

بسیاری از مردم فکر می کنند برای مثال که تنها هکرها و شادی مردم از آن استفاده کنید. اما بیت کوین در واقع جریان اصلی با هر کس از TigerDirect به Expedia.com به دل و حتی مترو پرداخت پذیرش بیت کوین در حال حاضر.

چرا محبوب است ؟

خوب bitcoin بسیاری از مزایای بیش از ارزهای دیگر. برای مثال شما می توانید bitcoins به کسی که به عنوان پرداخت بدون نیاز به رفتن را از طریق بانک واسطه (و دریافت آمار با هزینه های اضافی). آن's نیز بسیار سریع تر از ارسال پول از طریق حواله بانکی و یا انتقال. شما می توانید bitcoins به کسی و آنها را دریافت سکه در ثانیه است.

با تمام این, it's جای تعجب نیست که بسیاری از مردم در حال حاضر در تلاش برای خرید بیت کوین برای اولین بار. با این حال آن's نه به عنوان آسان به عنوان رفتن به بانک و برداشت از بیت کوین – و یا رفتن به یک فروشگاه و plunking پایین برخی از سخت به دست آورده پول نقد برای بیت کوین.

سیستم کار می کند کمی متفاوت از آن است. این بیت کوین راهنمای خرید خواهد شد بیش از چند چیز شما نیاز به دانستن قبل از خرید شما – بنابراین شما می توانید با خیال راحت و ایمن.

اول از همه, در حالی که قیمت ممکن است بیش از 2000 دلار آمریکا به ازای هر سکه به شما don't مجبور به خرید کل بیت کوین. ترین مکان به شما اجازه خرید بخش از یک بیت کوین برای عنوان کمی تا $ 20. بنابراین شما می توانید شروع به کوچک و از آنجا به عنوان شما می توانید راحت تر با همه چیز کار می کنند.

ثانیا: این مقاله فقط برای مقاصد عمومی و نباید در نظر گرفته شود به عنوان مشاوره مالی. بیت کوین می تواند مخاطره آمیز باشد و قبل از ساخت هر خرید شما باید مشورت با مشاور مالی خود را به دیدن اگر آن را's برای شما مناسب است.

بنابراین در اینجا 3 مراحل آسان برای خرید بیت کوین:

# 1 یک کیف پول بیت کوینی

اولین چیزی که به انجام قبل از شما خرید سکه های خود را به یک کیف پول مجازی برای فروشگاه سکه های خود را. این کیف پول است که یک رشته از متن است که مردم می توانید استفاده کنید برای شما ارسال bitcoins.

وجود دارد تعدادی از انواع مختلف کیف پول از جمله آنهایی که شما دانلود به گوشی یا رایانه آنلاین کیف پول و حتی آفلاین ذخیره سازی سرد کیف پول.

اکثر مردم ترجیح می دهند برای به دست آوردن یک کیف پول در تلفن خود و یا کامپیوتر. محبوب کیف پول شامل Blockchain, اسلحه خانه Bitgo میسلیوم و Xapo.

معمولا آن را's به عنوان ساده به عنوان دانلود به کیف پول گوشی خود را به عنوان یک برنامه و یا دانلود این نرم افزار را به کامپیوتر خود را از کیف پول,'s اصلی سایت.

# 2 تصمیم می گیرید که در آن به خرید

انواع مختلفی وجود دارد از مکان ها برای خرید و هر یک کمی متفاوت است. وجود فروشندگان آنلاین است که شما فروش bitcoins به طور مستقیم به صورت نقدی (یا حواله بانکی و یا کارت اعتباری).

وجود مبادلات که در آن شما می توانید خرید و فروش بیت کوین از دیگران – شبیه به یک بازار سهام است. نیز وجود دارد که محلی مبادلات که لینک شما با فروشندگان خود را در منطقه به دنبال فروش.

وجود دارد همچنین دستگاههای خودپرداز که در آن شما رفتن به خرید با پول نقد و دریافت سکه های خود را تحویل داده به کیف پول خود را در دقیقه.

هر بیت کوین فروشنده دارای مزایا و اشکالاتی. برای مثال خود پرداز بزرگ برای حفظ حریم خصوصی, اما آنها'll شما شارژ تا 20% بالای قیمت فعلی که مسخره است. (در یک BTC قیمت 2000 دلار است که 400 دلار! بنابراین شما're پرداخت $ 2400 به جای $ 2000).

بدون توجه به جایی که شما تصمیم به خرید به یاد داشته باشید برای انجام تحقیقات خود را و رفتن با اعتماد فروشنده با شهرت خوب و قوی خدمات به مشتریان است. اولین بار خریداران به خصوص سوالات و ممکن است نیاز به حمایت اضافی برای کمک به آنها را با خود معامله.

وقت خود را و پژوهشی مکان های مختلف برای خرید قبل از اینکه شما تصمیم می گیرید. عوامل در نظر گرفتن شامل سکه قیمت ها و هزینه های اضافی روش پرداخت و خدمات به مشتریان.

# 3 خرید بیت کوین و حرکت آن را به کیف پول خود را

هنگامی که شما've یک محل به محل خرید و دریافت وجوه خود را آماده (به عنوان مثال, شما ممکن است ارسال یک سیم انتقال و یا استفاده از ویزای خود را به صندوق حساب خود را). سپس صبر کنید برای یک قیمت خوب. (قیمت بیت کوین همیشه نوسان 24 ساعت 7 روز هفته). سپس سفارش خود را هنگامی که شما're آماده است.

هنگامی که سفارش خود را پر شده است و شما باید سکه ها را از شما'll می خواهید به ارسال آنها را به کیف پول خود را. به سادگی خود را وارد کنید آدرس bitcoin اخبار و فروشنده برای شما ارسال bitcoins خود را. شما باید آنها را نشان می دهد تا در کیف پول خود را در عرض چند دقیقه تا یک ساعت (بسته به اینکه چگونه سریع فروشنده می فرستد و آنها را).

Voila شما در حال حاضر یک بیت کوین مالک. شما هم اکنون می توانید ارسال سکه به پرداخت برای کالاها و خدمات دیگر و یا چسبیدن به آنها را برای یک روز بارانی.

یکی از آخرین چیزی که به یاد داشته باشید: بیت کوین است که هنوز در مراحل ابتدایی است. زیادی وجود دارد نوسانات قیمت و ارز می تواند مخاطره آمیز باشد. خرید هرگز bitcoins بیشتر از شما می توانید از دست دادن استطاعت.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*