بیت کوین: آینده ارز ؟

[ad_1]

بیت کوین یک نوع پول دیجیتالی طراحی شده و رمزگذاری شده برای تایید معاملات دارایی و به کنترل ایجاد ارز; نام داده شده به این نوع از پول است cryptocurrency. این در سراسر جهان معروف شد که توسعه یافته در سال 2009 توسط ساتوشی ناکاموتو. این Peer-to-peer نقدی الکترونیکی سیستم داده شد نماد XBT برای بازار مصرف. به عنوان هر نوع دیگر ارز بیت کوین خود واحد سیستم است که می رود از millibitcoin (0.001) به ساتوشی (0.00000001).

طراحی بیتکوین بسیار پیچیده است اما بسیار قابل اعتماد است. برای اولین بار یکی از افراد مورد سوال در این موضوع است که امنیت آن است. باور کنید یا نه Bitcoins هستند امن تر از به طور منظم ارز. چیزی که واضح است این است که نمی توان آن را به سرقت برده جسمی و اگر چه می توان آن را به سرقت برده الکترونیکی توضیح زیر را به شما نشان می دهد چقدر سخت است برای انجام این کار.

من می خواهم برای شروع به صحبت کردن در مورد ذخیره سازی این پول الکترونیکی. یک cryptocurrency کیف پول است که در واقع همان ملموس کیف پول که در آن شما ذخیره پول خود را. از کیف پول الکترونیکی آثار مشابه آمازون و یا هر وب سایت و حساب که در آن شما ذخیره کارت های اعتباری خود را, به جز که در این صورت شما خواهد شد ذخیره پول در واقع. راه را به شما در کسب این پول است که با راه اندازی یک آدرس در زمان ایجاد حساب بیت کوین. این کیف پول دارای یک سخت افزار دستگاه که به نظر می رسد مانند یک clicker که در آن شما خواهد شد دریافت اطلاعیه ها در هر نوع معامله است.

راه کیف پول ساخته شده بود مکمل با راه معاملات ساخته شده است. معاملات به طور عمده همان است که در حال حاضر بنابراین شما تبادل یک خروجی برای یک ورودی است. راه ارز است دنبال این است که Blockchain پخش زنده جنبش از پول است. هر بار که یک پرداخت کننده می فرستد bitcoins به یک دریافت کننده وجه معامله ثبت شده است در blockchain. این blockchain است موفق توسط برنامه نویسان ارز. برای جلوگیری از تکراری معاملات دنبال ورودی و مراجعه این به قبلی خروجی.

اما معاملات امن نمی تواند انجام کل کار تامین ارز آن نیاز به نظارت انسان. ارز است که نظارت معدن. آنچه این افراد انجام دهید این است که آنها در حفظ سوابق از معامله و از طریق سیستم آنها به دنبال تناقضات. این Blockchain تشکیل شده است که توسط بلوک و هر بلوک شامل هش رمزنگاری. هش رمزنگاری است که یک مجموعه ای از داده ها است که می توان پیش بینی کرد. این بلوک جدید نیاز به اثبات از کار در دیگر پذیرفته می شود.

بیت کوین در حال حاضر به دست آوردن پذیرش در سراسر جهان است. به عنوان در حال حاضر بیت کوین را می توان در بیش از 100 ، 000 موسسات در سراسر جهان است و انتظار می رود به نگه داشتن در حال رشد است. اگر چه ناامنی در پشت این واقعیت است که وجود دارد هیچ حمایت دولتی باعث می شود آن را سخت به این باور است که این خواهد بود که ارز از آینده اما تماشای آن ممکن است تاثیر جهان است.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*