بیت کوین: آنچه در آن است و این حق را برای کسب و کار شما?

[ad_1]

پس چه Bitcoin?

آن را واقعی سکه آن را “cryptocurrency” دیجیتال فرم پرداخت که تولید می شود (“استخراج”) توسط بسیاری از مردم در سراسر جهان است. این اجازه می دهد تا peer-to-peer معاملات فورا در سراسر جهان به صورت رایگان یا با هزینه بسیار کم.

بیت کوین اختراع شد پس از چند دهه از تحقیقات به رمزنگاری توسط توسعه دهنده نرم افزار ساتوشی ناکاموتو (اعتقاد به یک نام مستعار) که در طراحی الگوریتم و معرفی آن در سال 2009. هویت واقعی خود را باقی می ماند یک رمز و راز است.

این ارز است نه حمایت ملموس کالا (مانند طلا و یا نقره); bitcoins در حال داد و ستد آنلاین است که باعث می شود آنها را یک کالا را در خود.

بیت کوین یک محصول منبع باز در دسترس توسط هر کسی که یک کاربر. همه شما نیاز است یک ایمیل به آدرس, دسترسی به اینترنت و پول برای شروع.

از کجا آمده است ؟

بیت کوین استخراج شده است در یک توزیع شبکه های کامپیوتری از کاربران در حال اجرا نرم افزار های تخصصی; شبکه حل خاصی اثبات ریاضی و جستجو برای یک داده خاص از توالی (“block”) است که به تولید یک الگوی خاص که BTC الگوریتم به آن اعمال شود. یک مسابقه تولید بیت کوین. آن را پیچیده و زمان و انرژی مصرف می کنند.

تنها 21 میلیون بیت کوین همیشه در حال استخراج می شود (حدود 11 میلیون نفر در حال حاضر در گردش خون). ریاضی مشکلات کامپیوتر های شبکه را حل کند و به تدریج سخت تر به حفظ عملیات استخراج از معادن و تامین در چک.

این شبکه همچنین تایید تمام معاملات از طریق رمزنگاری.

بیتکوین چگونه کار میکند ؟

کاربران اینترنت انتقال دارایی های دیجیتال (بیت) به یکدیگر در یک شبکه است. هیچ بانک آنلاین; به جای بیت کوین شده است به عنوان یک اینترنت گسترده توزیع لجر. کاربران خرید بیت کوین با پول نقد و یا فروش یک محصول یا خدمات برای بیت کوین. بیتکوین کیف پول فروشگاه و استفاده از این ارز دیجیتال. کاربران ممکن است از فروش این مجازی لجر با تجارت بیت کوین خود را به شخص دیگری که می خواهد در. هر کسی می تواند انجام این کار در هر نقطه در جهان است.

وجود دارد برنامه های گوشی های هوشمند برای تلفن همراه انجام معاملات بیت کوین و بیت کوین مبادلات فزاینده ای از اینترنت.

چگونه است که بیت کوین به ارزش ؟

بیت کوین است که برگزار نشده و یا کنترل شده توسط یک موسسه مالی; آن را به طور کامل غیر متمرکز. بر خلاف دنیای واقعی پول نمی توان آن را بی ارزش توسط دولت و یا بانک.

به جای بیت کوین ارزش نهفته است به سادگی در پذیرش آن در بین کاربران به عنوان یک شکل از پرداخت و از آنجا که عرضه آن محدود است. جهانی آن ارزش ارز در نوسان است و با توجه به عرضه و تقاضا و بازار گمانه زنی ها; همانطور که بیشتر مردم ایجاد کیف پول و نگه دارید و صرف بیت کوین و کسب و کار بیشتر قبول آن بیت کوین ارزش افزایش خواهد یافت. بانک ها در حال حاضر در تلاش برای ارزش بیت کوین و برخی از وب سایت سرمایه گذاری پیش بینی قیمت بیت کوین خواهد بود چند هزار دلار در سال 2014.

منافع آن چیست ؟

وجود دارد مزایای مصرف کنندگان و تجار که می خواهید به استفاده از این گزینه پرداخت.

1. سریع معاملات – Bitcoin منتقل شده است فورا بر روی اینترنت است.

2. بدون هزینه/کم هزینه — بر خلاف کارت های اعتباری بیت کوین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به صورت رایگان و یا با هزینه بسیار کم. بدون متمرکز موسسه به عنوان واسطه وجود دارد بدون مجوز (و هزینه) مورد نیاز است. این بهبود حاشیه سود فروش.

3. حذف خطر تقلب -فقط بیت کوین مالک می تواند ارسال پرداخت به گیرنده مورد نظر است که تنها کسی که می تواند آن را دریافت خواهید کرد. این شبکه می داند که این انتقال رخ داده است و معاملات معتبر; نمی توان آنها را به چالش کشیده و یا گرفته شده. این است که برای تجار آنلاین که اغلب موضوع به پردازنده های کارت اعتباری’ ارزیابی اینکه آیا یا نه یک معامله جعلی و یا کسب و کار است که پرداخت قیمت بالا از کارت اعتباری chargebacks.

4. داده ها امن است-به عنوان ما را دیده اند با های اخیر انجمن ملی خرده فروشان’, پرداخت, پردازش, سیستم اینترنت است که همیشه یک جای امن اطلاعات خصوصی. با بیت کوین به کاربران نمی دهد تا اطلاعات خصوصی.

یک. آنها دو کلید در یک کلید عمومی است که در خدمت به عنوان آدرس bitcoin و یک کلید خصوصی با اطلاعات شخصی.

b. معاملات “امضا” دیجیتالی با ترکیب کلید های عمومی و خصوصی; یک تابع ریاضی است که اعمال می شود و یک گواهی تولید شده است اثبات کاربر آغاز معامله. امضای دیجیتال منحصر به فرد برای هر معامله و نمی توان دوباره استفاده می شود.

c. تاجر/گیرنده هرگز خود را می بیند اطلاعات محرمانه (نام, شماره, آدرس فیزیکی) پس از آن تا حدودی ناشناس اما از آن است که قابل ردیابی (به آدرس bitcoin بر روی کلید عمومی).

5. مناسب سیستم پرداخت — تجار می توانید با استفاده از بیت کوین به طور کامل به عنوان یک سیستم پرداخت; و آنها را مجبور به نگه داشتن هر بیت کوین ارز از بیت کوین می تواند تبدیل به دلار است. مصرف کنندگان و تجار می توانید تجارت در داخل و خارج از بیت کوین و ارزهای دیگر در هر زمان.

6. پرداخت های بین المللی – بیت کوین استفاده می شود در سراسر جهان; e-commerce بازرگانان و ارائه دهندگان خدمات می توانند به راحتی قبول پرداخت های بین المللی که باز کردن پتانسیل بازار برای آنها.

7. آسان برای ردیابی — شبکه آهنگ و دائم سیاهههای مربوط به هر معامله در بیت کوین بلوک های زنجیره ای (پایگاه داده). در این صورت امکان خطا آن را آسان تر است برای اجرای قانون مقامات به ردیابی این معاملات.

8. خرد امکان پذیر است – Bitcoins را می توان به یک صد میلیون, بنابراین در حال اجرا کوچک پرداخت یک دلار یا کمتر می شود رایگان یا نزدیک به رایگان معامله. این می تواند یک مزیت واقعی برای راحتی فروشگاه ها کافی شاپ ها و اشتراک وب سایت های مبتنی بر (انتشارات).

هنوز هم کمی اشتباه گرفته ؟ در اینجا چند نمونه از معاملات:

بیت کوین در محیط خرده فروشی

در, پرداخت, پرداخت کننده با استفاده از یک برنامه تلفن هوشمند برای اسکن یک کد QR با همه معامله اطلاعات مورد نیاز برای انتقال بیت کوین به خرده فروش. ضربه زدن بر روی “تایید” را فشار دهید تکمیل معامله. اگر کاربر خود را نمی کند هر بیت کوین در شبکه تبدیل دلار در حساب خود را به ارز دیجیتال.

خرده فروش می تواند که تبدیل بیت کوین به دلار آن وجود نداشت و یا بسیار کم هزینه پردازش (به جای 2 تا 3 درصد) هیچ هکرها می توانند شخصی سرقت اطلاعات مصرف کننده است و خطر تقلب. بسیار نرم و صاف.

Bitcoins در مهمان نوازی

هتل ها می توانید بیت کوین برای اتاق پذیرائی و پرداخت در محل برای مهمانان که مایل به پرداخت با بیت کوین خود را با استفاده از کیف پول همراه یا کامپیوتر به سایت به پرداخت برای رزرو آنلاین. شخص ثالث BTC تاجر پردازنده می تواند کمک به در دست زدن به معاملات آن تخلیه بیش از شبکه بیت کوین. این پردازش مشتریان نصب شده بر روی قرص در موسسات’ میز جلو و یا در رستوران ها برای کاربران با BTC برنامه های گوشی های هوشمند. (این پردازنده های پرداخت نیز در دسترس هستند برای کامپیوترهای رومیزی در خرده فروشی POS سیستم های یکپارچه foodservice سیستم های POS.) هیچ کارت های اعتباری و یا پول نیاز به دست را تغییر دهید.

این cashless معاملات سریع و پردازنده می تواند تبدیل بیت کوین به ارز و روزانه واریز مستقیم به ایجاد حساب بانکی. اعلام شد در ماه ژانویه 2014 که در لاس وگاس هتل-کازینو را قبول پرداخت بیتکوین در مقابل میز در رستوران ها و فروشگاه هدیه.

آن را برای تلفن های موبایل خوب – بنابراین چه چیزی گرفتن ؟

صاحبان کسب و کار باید در نظر مسائل مشارکت و امنیت و هزینه.

• تعداد نسبتا کمی از مصرف کنندگان عادی و بازرگانان در حال حاضر در حال استفاده و یا درک Bitcoin. اما تصویب افزایش سطح جهان و ابزار و فن آوری های در حال توسعه هستند به مشارکت آسان تر است.

• این اینترنت, بنابراین هکرها تهدید به بورس. اکونومیست گزارش داد که یک بیت کوین ارز هک شد در سپتامبر 2013 و 250.000 دلار در bitcoins به سرقت رفته از کاربران آنلاین فولتس. بیت کوین می تواند به سرقت رفته و دیگر مانند ارز هوشیار شبکه سرور و امنیت پایگاه داده میباشد.

• کاربران باید دقت خود را حفظ بیتکوین کیف پول که حاوی کلید خصوصی خود. امن پشتیبان گیری و یا چاپ بسیار مهم هستند.

• بیت کوین تنظیم نیست و یا بیمه شده توسط دولت ایالات متحده است بنابراین هیچ بیمه برای حساب کاربری خود شوید اگر ارز می رود از کسب و کار و یا سرقت توسط هکرها.

• بیت کوین نسبتا گران است. نرخ فعلی و قیمت فروش در دسترس هستند آنلاین مبادلات.

این ارز مجازی است و در عین حال جهانی است اما به دست آوردن بازار آگاهی و پذیرش است. یک کسب و کار ممکن است تصمیم به سعی کنید بیت کوین برای صرفه جویی در کارت های اعتباری و هزینه های بانکی به عنوان یک مشتری راحتی و یا برای دیدن اگر آن کمک می کند یا مانع از فروش و سودآوری است.

آیا شما فکر کردن در مورد پذیرش بیتکوین? آیا شما در حال حاضر از آن استفاده کنید ؟ به اشتراک گذاری افکار و تجارب خود را با ما.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*