بک لینک Pbn + شبکه اصلی pbn چیست

حتماً می دانید که هر نوع لینک سازی به صورت دستی، چنانچه توسط گوگل قابل شناسایی باشد، منجر به ایجاد محدودیت و یا جریمه از سمت گوگل خواهد شد.

چون بک لینک های pbn بصورت غیرطبیعی و با هدف ارتقای سایت های هدف ایجاد می شوند و دستکاری لینک ها یک روش غیر قابل قبول برای گوگل می باشد، در صورتی که به درستی انجام نشود احتمالا سایت را با جریمه گوگل مواجه خواهد کرد.

اگرچه خرید بک لینک pbn ابتدا و پس از پیدایش در سال ۲۰۱۴ توسط گوگل قابل تشخیص نبود ، اما گوگل با بروزرسانی که در سال ۲۰۱۷ انجام داد به احتمال فراوان قادر است هر نوع دستکاری در لینک یا بک لینک های غیرطبیعی را شناسایی کند.

خرید بک لینک Pbn

البته این موضوع به هیچ عنوان باعث حذف یا کنار گذاشته شدن شبکه خصوصی لینک سازی نشد بلکه باعث شد ایده ها و روش های جدیدی برای خارج شدن از رادار الگوریتم ها و متخصصین گوگل ابداع شود. ایده شبکه خصوصی لینک سازی از جایی آغاز شد که وب مستر ها به دنبال راه اندازی مزرعه های شخصی لینک افتادند.

در راستای کم ارزش شدن وبلاگ ها و پایین بودن قیمت دامنه و وجود سرویس های هاست رایگان یا اشتراکی ، راه اندازی یک سایت جدید با موضوع تخصصی کاری آسان بود و همچنین دامنه های بسیاری بودند که به دلیل عدم موفقیت یا تغییر روند کاری خود آزاد می شدند دامنه هایی که برخی از آن ها حتی پیج رنک بسیار بالایی نیز داشتند !

در قدم های اول راه اندازی وبلاگ های تخصصی در سرویس های رایگان راه حل تاثیرگذاری بود زیرا این سایت ها عموماً پیج رنک بالایی داشتند. هر زمان که در مسیر جلب رضایت کاربر قدم برمیداریم عملا در حال تقویت این پیوند دوستی هستیم و شانس بیشتری برای کسب جایگاه در نتایج جستجو خواهیم داشت.

این در حالی است که اگر همین زمان و هزینه را صرف روش های کلاه سئو که هیچ ریسکی ندارند کنید ، بعد از مدتی ارتقا رتبه و بازدید بیشتری بدست خواهید آورد.اما در هر حال اگر چند بک لینک محدود (pbn) در حد معقول و طبیعی نیز دریافت کنید ، ضرری ندارد.

اگر چه استفاده از بک لینک pbn، یکی از روشهای موثر در سئو حرفهای به حساب میآید، اما در صورتی که این لینک سازی را به شکل اصولی و درست انجام ندهید، به راحتی مشمول جریمه گوگل شده و نتیجه معکوس دریافت خواهید کرد.

اگر بخواهیم خیلی مختصر و مفید راجع به PBN صحبت کنیم باید بگوییم که مانند راه رفتن روی لبه یک دیوار است اگر کمی خود را به راست یا چپ منحرف کنید قطعاً سقوط خواهید کرد ! رواج بالای مزرعه های لینک و پر شدن موتورهای جستجو از وب سایت های بدون محتوا یا با محتوای کم ارزش سبب شده تا این موتور جستجو، الگوریتم های خود را با هدف تولید محتوای مفید و خاص پیشرفته تر کند.

لینک سازی Pbnزیرا پیدا کردن یک مزرعه خالی و مرتبط کار دشواری شده بود. به طور کلی می توان این گونه تعریف کرد که در این روش تیم وب سایت ها ، مجموعه ای از وبلاگ ها و سایت های مرتبط با سایت اصلی خود را ایجاد کرده و بعد از قرار دادن محتوای مرتبط در آن ، این سایت ها به مرور زمان جایگاه خوبی در فضای مجازی پیدا می کنند.

مزرعه لینک مجموعه ای عظیم از سایت هایی بود که به صورت حلقه های تو در تو ساخته شده بودند و با هم مرتبط بودند و به یک سایت مرجع لینک دهی می کردند.

روش های مختلف لینک سازی مانند تبادل لینک های دوطرفه، سه طرفه و ثبت در سایت های مرجع و مرزعه لینک، تبدیل به یک کسب و کار شد. لینک هایی که آن ها استفاده می کردند شامل ثبت در سایت های دایرکتوری ، تبادل لینک دوطرفه و تبادل لینک سه طرفه بود ، که این امر یکی از روش های تاثیر گذار در سئو شد. بدین ترتیب است که می توان برای تبادل لینک از این سایت ها استفاده کرد. ساخت PBN یا هر روش دیگری که در دسته سئو کلاه سیاه قرار میگیرد، سایت ما را رودروی گوگل و استانداردهای کیفی آن قرار میدهد و طی سالهای گذشته گوگل بارها اثبات کرده که دشمن خطرناک و بیرحمی است.

برای تهیه ی بک لینک(PBN) پی بی ان از وبلاگ استفاده کنیم یا سایت؟ در این بخش یکی از تکنیک های بسیار خوبی که در لینک سازی مورد استفاده قرار می گیرد ، ثبت بک لینک pbn است. ما در این مقاله می خواهیم به شما بگوییم آیا ساخت بک لینک PBN ارزش دارد یا خیر؟ آیا لینک سازی pbn باعث پنالتی شدن سایت می شود ؟ تاثیر سریع بک لینک ها در بازه 7 تا 30 روز متغییر برای سایت های هدف نسبت به وضعیت حال حاضر وبسایتتان بستگی دارد.

بک لینک Pbn

لینک سازی یکی از روش های موثر در افزایش رتبه سایت و معرفی به موتورهای جستجوگر در فضای مجازی می باشد ، بک لینک پی بی ان یا PBN یکی از قوی ترین روشهای لینک سازی در فضای آنلاین می باشد که در این دوره زمانی بسیار مورد بحث قرار گرفته است که یا متد لینک سازی به صورت شبکه ای یا pbn ضرری برای وب سایتمان دارد یا خیر؟ PBN یا Private Bloging Network ترفندی است که توسط سئوکارهای کلاه خاکستری قبلاً در تمامی دنیا رایج بوده و جدیداً در ایران مورداستفاده زیادی قرارگرفته است.

در دنیای وب، سایت های متعددی وجود دارند که با وارد کردن آدرس وبسایت برای شما بک لینک ایجاد می کنند. زیرا می تواند به راحتی باعث از دست رفتن جایگاه سایت شما در گوگل شود ! اول از هرچیزی باید به شما بگوییم که ساختن یک بک لینک pbn برای سایت ریسک بزرگی است و ممکن است سایت شما را در خطر بیندازد. سئو امروزه دیگر به طور کامل آن مفهوم ساده و سابق پیشین خود را از دست داده است و صدها تکنیک متفاوت برای بهبود رتبه سایت درون آن به وجود آمده است که به شدت به بهبود رتبه سایت در رتبه گوگل شما کمک میکند.