به نظر شما این متغیرها در شما E-Mini طرح تجاری? اکثر معامله گران پناهگاه't

[ad_1]

وجود دارد برخی از سحر و جادو به منظور چیزی به کاغذ و یا رسانه های الکترونیکی است که نیاز به یک کمی بیشتر از تفکر و تقویت یک معامله گر's, تعهد به هنر و صنعت خود را. در برنامه من هر کس می نویسد: یک خاص تجارت برنامه ریزی و اجرا است که طرح. اغلب اوقات ما مقایسه گر's تجارت واقعی و طرح او و یا او گذاشته; به عنوان شما ممکن است حدس می زنم وجود دارد اغلب قطع در آنچه قرار بود به اتفاق می افتد در e-mini طرح تجاری و آنچه که در واقع رخ می دهد در تجارت زندگی می کنند. من حدس می زنم هیجان این مجموعه همه مردم در یک فاصله-شتاب کردن طرز فکر و تنها از طریق تجربه و پیوستن به طرح خود را به شما تبدیل شدن به موفق.

که می شود گفت یک e-mini طرح تجاری باید پویا. چگونه شما تجارت در سال اول خود را باید صدا و اجرایی; اما شما می خواهید برای بهبود در طول زمان و طرح تجاری خود را باید منعکس کننده که بهبود در تکنیک و صبر و تجربه است. همیشه به روز رسانی طرح های خود را به عنوان شما را از پیشرفت در طرح تجاری خود را به شما به عنوان پیشرفت در شما e-mini تجارت.

در نظر گرفتن این کمتر-از-مشترک متغیرهای همراه با آشکار آنهایی که مانند آنچه در روش شما برنامه ای برای استفاده از:

1. چه خود را به مدیریت ریسک ، اگر تا کنون وجود دارد یک مشکل در یک طرح تجاری این است که overtrading را و تجاری بیش از حد بسیاری از قراردادها. در نظر گرفتن خطر بیش از 3 درصد از سرمایه خود را در هر تجارت است.

2. آیا شما آماده برای هر روز's تجارت ؟ آغاز معامله گران اغلب فراموش نکنید که برای بررسی روزانه اطلاعیه ها و بار. زمان پس از زمان من گوش سر در گم معامله گران شکایت در مورد متوقف کردن در 8:30 am EST. آنها را بررسی اطلاعیه ها و هزینه های خود را برخی از ارزش پول است. آن's نیز یک ایده بد به نگاه خود را طرح تجاری; آماده برای چگونه شما قصد تجارت.

3. چگونه در مورد پست-بازار ، من ورود هر تجارت, تخصصی اکسل ورق گسترش و توجه به 10 ویژگی های هر تجارت; مانند زمان وارد زمان خارج شد # از قرارداد ترند یا روند و هر غیر معمول در مورد شرایط تجارت.

4. چه ما خود را e-mini تجارت هدف? هیچ کس به این اندازه مورد توجه است. استاندارد پاسخ این است که “من می خواهم به پول به عنوان آنجا که من می توانم.” این نوع تفکر است که دستور غذا برای فاجعه است. چگونه در مورد مثال: آموزش تجارت در روند بازار آموزش تجارت در کروشه بازار تجارت مستقیم متلاطم بازار ؟

5. چگونه حفظ خواهد شد معاملات نظم و انضباط و طرز فکر مثبت? من هرگز دیده می شود یک آغاز گر آدرس این پارادایم. در عین حال این مهم ترین جنبه های تجاری. یادگیری به عمل ضربه احساسات و چسبیده با شما e-mini روش های معاملاتی.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*