به مراتب رسیدن به مفاهیم پروتکل بیت کوین

[ad_1]

آن سخت است تصور کنید یک جهان که در آن فن آوری تلفن های هوشمند است که در همه جا وجود دارد و هنوز هم هستند افرادی که دسترسی کافی به موسسات مالی. در این دوران مدرن وجود دارد حدود شش میلیارد نفر با محدود و یا عدم دسترسی به تسهیلات بانکی. دشوار است به درک, درست است ؟ متاسفانه این حقیقت برای بسیاری از مردم در کشورهای در حال توسعه. همراه با فساد محدود حالت از حمل و نقل و هزینه های معامله بانک, حساب های لوکس است که بسیاری از مردم نمی تواند استطاعت. را وارد کنید و بیت کوین به این معادله و آزادی مالی است فقط آغاز است.

بیت کوین است و نه فقط پول برای اینترنت; آن است که یک زبان برنامه نویسی است که اجازه می دهد تا برای تمرکز زدایی از هر گونه اطلاعات سیستم. همانطور که توسط Andreas Antonopoulos (2014), “بیت کوین اینترنت از پول است.” به منظور درک این اجازه را به استفاده از قیاس از اینترنت است که اجازه می دهد تا هر فردی با ورود به جهانی ارتباطات و اطلاعات شبکه بلافاصله. در این راه همان بیت کوین است که اجازه می دهد افراد دسترسی از طریق مسنجر برای رایگان مالی جهانی شبکه. مفهوم غیر متمرکز مالی شبکه رایگان از فساد شخص ثالث مدیران طاقت فرسا است. اندیشیدن برای یک لحظه معرفی 6 میلیارد مصرف کنندگان بالقوه به بازار جهانی. امکانات برای رشد اقتصادی و نوآوری نمایی. این دلیل وجود دارد که ساتوشی ناکاموتو مخترع بیت کوین تصمیم به ایجاد نرم افزار منبع باز است که به همه کاربران مساوی می گویند. قدرت شبکه بیت کوین است که کاربران آن که در حال حاضر بیش از ترکیب قدرت محاسباتی بالا 600 کامپیوتر های فوق العاده بر روی زمین است. این است به یک شبکه است که برای تمام مفاهیم از اهداف غیر قابل نفوذ. اساسا هر فردی کامپیوتر به عنوان یک رای گیری گره. این گره های رای در اعتبار فعلی بیت کوین معادله در غیر این صورت شناخته شده به عنوان بلوک های زنجیره ای. منظور از بلوک های زنجیره ای به تایید اکثریت رای گیری گره ها باید اثبات اگر معادله به درستی انجام شده است. این فرآیند اتفاق می افتد در nanoseconds معنی نیست که تمام رای گیری گره ها شرکت خواهد کرد در هر بلوک داده های زنجیره ای تایید.

بیت کوین در درجه اول فکر در غرب مرسوم, مد روز, تکنولوژی های جدید و استفاده از حاصل ثروت است. به تازگی محبوبیت برای crypto-ارزهای رشد کرده است به سرعت در محافل سرمایه گذاری, صندوق های تامینی و در میان فن آوری های شیب دار به دلیل افزایش ارزش. اگر بیت کوین استفاده شده است که عمدتا در داخل این منع زمان وزوز اطراف بیت کوین میلیونرهای و جلسات عمومی در نیویورک در مورد آینده مقررات باید یکباره ارز به جریان اصلی ( NPR ). اما محدود کردن پروتکل بیت کوین به این که قبلا ذکر شد, صنایع بسیار کوتاه اندیش با توجه به نبوغ ساتوشی اساسی هدف است. به یاد داشته باشید پروتکل بیت کوین را می توان به هر گونه اطلاعات سیستم مانند سیستم رای گیری. هنگامی که به رای گیری وجود دارد و دیگر نیاز به شخص ثالث سازمان به منظور بررسی انتخابات به عنوان این است که با هر فردی رای گیری گره. این به طور کامل حذف تقلب انتخابات و رای گیری ماشین دستکاری. افراد قادر خواهد بود برای رای دادن از همینطور نوه ها از خانه های خود را قابل اثبات با استفاده از کد شناسایی از طریق شفاف سیستم رای گیری.

ما را دیده اند که پروتکل بیت کوین نه تنها قدرت برای شکل دادن به آینده از ما مالی جهانی شبکه اما ما رای گیری از طریق تلفن و تلویزیون کابلی. هر سیستم که بر اساس بی طرفانه شخص ثالث واسطه می توان با اجرای نرم افزار بیت کوین. به عنوان نرم افزار ای اداره توسط همه شرکت اعضا امکان فساد و یا هک کردن سیستم کوچک است. صرف نظر از اینکه بیت کوین ارز همیشه به شکوفه های مشروع جریان اصلی شکل از معامله های پولی باقی مانده است دیده شود, اما, انقلاب, در نرم افزاری که ناکاموتو به راه انداخته است فقط آغاز شده است.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*