به درستی تجاری سویا در مقابل ذرت گسترش

[ad_1]

سویا در مقابل ذرت گسترش دریافت کرده است یک معامله بزرگ از موجه توجه در این سال و زمان بین دو بازار است که هنوز هم در نزدیکی آن زمان همه بالا. آخرین بیانیه این تولید به عنوان بسیاری از سوالات آن پاسخ. ما قصد داریم نگاهی به برخی از مشکلات در کمیت این گسترش تجارت و محل آن را در چهار چوب تاریخی خود و راه رفتن را از طریق ریاضی به طوری که دفعه بعد کسی اشاره این, شما می توانید تعیین اگر آنها در مقایسه با زمان برداشت محصول سویا در مقابل ذرت و یا اگر آنها نیز ممکن است صحبت کردن در مورد سیب و پرتقال است.

هر تجارت است که ساخته شده است که بر اساس مقایسه قیمت های فعلی به قیمت های گذشته به منظور تعیین قیمت های آینده است. معامله گران روز ممکن است استفاده از چیزی به عنوان کوچک به عنوان یک تیک چارت برای scalpers در حالی که وارن بوفه احتمالا با استفاده از نمودار ماهانه به طرح نسل معاملات. مشکل با معاملات آتی داده است که قرارداد منقضی می شود و بسته به نوع در بازار وجود دارد می تواند یک شکاف بزرگ در قیمت ها در رول بیش از انقضای قرارداد به جبهه جدید ماه قرارداد. بدیهی است که ذرت و لوبیا در هر دو جا این شرح است.

برای مثال سپتامبر لوبیا آخرین برداشت لوبیا و ستد می شود. برداشت لوبیا در حال عرضه در دسترس در حال حاضر در ذخیره سازی. زمانی که این قرارداد منقضی می شود بسیاری از معامله گران را شروع معاملات ماه نوامبر قرارداد است که در این سال باقلا محصول در زمین است. پویا بین این دو قرارداد را می توان قابل ملاحظه ای متفاوت است. این مقایسه به یک ارز قرارداد که منقضی می شود در سه ماهه. هیچ تفاوتی بین سپتامبر ین و یک دسامبر ین. یک ین فاسد نمی شود نمی متاثر از خشکسالی و نمی گرفتن یک بیماری است. در نتیجه $.50 درصد در هر بوشل فاصله بین ماه های سپتامبر و نوامبر باقلا قرارداد نشان دهنده مراتب بیشتر از عوامل است.0008-نقطه گسترش بین ماه های سپتامبر و دسامبر ین قرارداد که در درجه اول مربوط به تخفیف نرخ بهره دیفرانسیل.

قبل از تاریخی مرزهای کشاورزی بازار می تواند تعیین حق داده ها باید انتخاب شود. وجود دارد سه نوع از داده های تاریخی استفاده شده توسط معامله بسته های داده و خرده فروشان و هر یک به جای خود. برگشت تنظیم شده و نسبت به تنظیم قرارداد استفاده از معادلات ریاضی برای پر کردن رول شکاف بین قرارداد. به منظور مقایسه زمان محصول سویا و ذرت گسترش اختلاف تنها غیر اصلی تنظیم قرارداد می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این است که تا کنون بیشتر دست و پا گیر است تنها راه برای پاسخ به این سوال واقعی خواسته بودن; “چگونه است که زمان برداشت محصول ذرت و لوبیا گسترش رفتار بین جولای 4th نوامبر 4th?” این تاریخ انتخاب شدند به گذشته بهار کاشت ترس در حالی که هنوز هم مربوط به وضعیت فعلی ما در حالی که نوامبر 4th, پایان تاریخ حذف هر گونه اول متوجه روز یا تحویل مسائل با نوامبر سویا قرارداد آتی.

هنگامی که ابزار مناسب (داده های) انتخاب شده است برای این کار مناسب اندازه گیری روش باید مشخص شود. گوگل بازده حدود 2,500,000 نتایج جستجو برای “باقلا به ذرت نسبت است.” به وضوح بسیار نوشته شده است در این موضوع. من یک زن و شوهر از مسائل با این روند است. اول از همه گونگ را از طریق 30 سال به ارزش داده ها عملکرد زیر لوبیا ذرت نسبت بین نتایج هفته اول جولای و هفته اول نوامبر. متوسط حرکت در نسبت است.001. در همین حال متوسط واقعی حرکت اساسی قرارداد در مورد $.27. بنابراین حتی ناچیز تغییر در نسبت نشان دهنده متوسط $1,350 تفاوت در هر قرارداد در حساب تجاری خود را. نسبت نمی پرداخت صورتحساب پول, تفاوت انجام دهد.

دوم و شاید بیشتر نگران کننده تفاوت ناچیز در نسبت است و در واقع افزایش از 2.591 به طور متوسط در هفته اول جولای به 2.592 به طور متوسط در هفته اول نوامبر در حالی که متوسط $.27 دیفرانسیل در آشکار قرارداد نشان دهنده سنجش کاهش واقعی گسترش قیمت. در نهایت بیش از سی سال گذشته وجود داشته است و پنج بار که این نسبت کاهش یافته است در حالی که حق بیمه در گسترش افزایش یافته است. لوبیا ذرت به گسترش نسبت ممکن است مفید باشد به عنوان یک راهنمای عمومی بوده ولی بی فایده در مدیریت یک حساب تجاری.

این ما به ارمغان می آورد به وضعیت فعلی در مقابل سویا ذرت گسترش یافته است. با استفاده از عدم تنظیم قرارداد و مقايسه زمان راه اندازی به هر دو میانگین تاریخی و افراط و روشن است که ما در حال نشستن در بسیار رفیع سطوح. هر دو نقد دیفرانسیل در $8.90 و این نسبت در 3.17 در بالاترین ژوئیه 4 سطح در تمام دوران تاریخی خود را در حالی که به طور متوسط $4.42 و 2.591 بود. در همین حال ممکن است ما در تمام زمان بالا برای آشکار دیفرانسیل در $10.57 که همچنین نشان می دهد یکی دیگر از لوبیا ذرت نسبت موضوع به عنوان بالاترین نقطه آن بود 3.62 مجموعه در ماه ژوئن سال 2008 است. به وضوح نقدی دیفرانسیل قیمت گذاری است در ثبت محصول ذرت در لوبیا’ هزینه. متوسط کاهش دیفرانسیل برای سیزده سال از سی سال گذشته است که در آن گسترش یافت و حدود 1.20.

آخرین مسائل مربوط به آدرس در لوبیا ذرت گسترش حجم قرارداد نوسانات و مدیریت پول نقد. قرارداد اندازه لوبیا و ذرت در شیکاگو هیئت بازرگانی هستند – 5,000 بوشل. اما با توجه به قیمت بسیار بالاتر از سویا قرارداد ارزش های آنها به وضوح متفاوت در حال حاضر در حدود $54,500 برای سویا در مقابل $18,500 برای ذرت. گرفتن دیفرانسیل جنبش نیاز به قرار دادن همان مقدار سرمایه در هر طرف از تجارت نیست همان تعداد بوشل. به سطح فعلی توجیه 3 قرارداد دسامبر ذرت در مقابل 1 قرارداد نوامبر سویا. این را فراهم برابر اهرم در دو طرف کوتاه و بلند لجر. در نهایت ما را به حاشیه. CME گروه تنها به رسمیت می شناسد و این گسترش در یک 1 به 1 اساس است که اولیه حاشیه $2,806. اضافی ذرت دو قرارداد دیگر نیاز به $3,300 در حاشیه اولیه. در نتیجه این مبادلات نیاز به $6,106 در حاشیه به خرید 15,000 بوشل ذرت به ارزش حدود $55,500 و فروش 5,000 بوشل سویا به ارزش حدود $54,500. و این است که چگونه سویا مقابل ذرت گسترش باید معامله شد.

اگر شما علاقه مند در ما دیگر گسترش معاملات شما را در اینجا پیدا کنید.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*