بلوک های زنجیره ای و فن آوری ممکن است از چیز بزرگ بعدی در مواد غذایی

[ad_1]

زمانی که ما برنامه ریزی ما سرمقاله تقویم ما سعی می کنیم به مرجع جدول زمانی از حوادث بزرگ در صنعت ما به طوری که ما پوشش به موقع است.

پس از برنامه ریزی مارس 2018 موضوع و دیدن که FSMA's بهداشتی حمل و نقل مواد غذایی (STF) قانون خواهد بود رفتن به اثر کوچک و md-اندازه کسب و کار به ماه قبل از آن به نظر می رسید به من که STF خواهد بود به احتمال زیاد چیزی است که افراد در این صنعت می خواهید به دانستن بیشتر در مورد.

آنچه من نه برنامه ریزی برای یک سال پیش است که چگونه بسیاری از کارشناسان در این زمینه می خواهم به بحث در مورد فناوری blockchain. به نظر می رسد که در چند ماه گذشته من've دریافت ایمیل با کلمه blockchain در آن حداقل یک بار در هفته. در حالی که نه کاملا که همه جا به عنوان عبارت اینترنت از همه چیز, it's قطعا buzzword جدید.

I don't باید مختصر و مفید راه برای توصیف blockchain تکنولوژی و در عین حال به عنوان من برای IoT-من استفاده می شود برای توصیف آن را به عنوان خود را توستر داشتن یک Facebook صفحه و ارسال به روز رسانی وضعیت خود را به یخچال. بهترین من می توانید انجام دهید در حال حاضر است به قول تعاریف دیگر که توصیف آن به عنوان یک دیجیتال توزیع لجر.

وقتی که من شروع به مصاحبه با مردم برای STF مقاله و blockchain نگه داشته تا آمدن من واقعا تنها با آن آشنایی کامل دارید نظر بیت کوین که با استفاده از تکنولوژی به سوخت cryptocurrency سیستم پرداخت. برای دریافت یک دسته بهتر در تمام این من به یک نفر از من می دانید که صاحب بیت کوین-دفتر ما's از آن حمایت admin. ما تا به حال در مورد یک ساعته در مورد روند و هنگامی که من صحبت در مورد blockchain از نظر ایمنی مواد غذایی, او یک جرقه در چشم او و گفت: “بله, من قطعا می توانید ببینید که چگونه است که مفید خواهد بود.”

که's همان شور و شوق من مواجه شد با زمانی که مصاحبه با تعدادی از کارشناسان در مورد blockchain تکنولوژی استفاده شده برای اطمینان از ایمنی مواد غذایی در کل زنجیره تامین است. کارشناسان در حال تجسم این که آنلاک قابلیت true end-to-end ارتباطات و تایید ایمنی مواد غذایی ابزار مورد استفاده در سراسر زنجیره عرضه از رشد به خرده فروش ساخت تمام اطلاعات قابل مشاهده توسط همه احزاب است.

Blockchain است فقط یکی از این تحول فن آوری به تماشای در چند سال آینده. برخی از دیگران هوش مصنوعی و مخلوط (مجازی و واقعیت افزوده) واقعیت که هر دو مفید باشد به خصوص در زمینه عملیات کارخانه.

اگر شما're تفکر “آره این مفاهیم نیست که همه جدید” من شما را بشنود اما آنچه می تواند تغییر بازی پیچیده ای از فن آوری و چگونه آنها می رویم به کار گرفته شوند و مورد استفاده در تولید مدرن تاسیسات.

همچنین یکی دیگر از عوامل مهم در نظر گرفتن این-5G است که به زودی و است که می تواند باز کردن یک مقدار زیادی از فرصت ها در ارتباط افراد و ابزار و تجهیزات.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*