بررسی معاملات آتی کارگزاری و بروکر فارکس برای تقلب

[ad_1]

به نظر شما سرمایه گذاری در مدیریت آتی یا معاملات آتی و کالاهای خود را ؟ چگونه در مورد بازار فارکس و یا از جمله ارز خارجی خود را در مدیریت آینده نمونه کارها ؟ آتی و فارکس در میان بزرگترین بازار در جهان و در نتیجه ارائه فرصت های زیادی برای سرمایه گذاران برای تنوع بخشیدن به دور از سهام و وجوه متقابل. البته اگر شما یک سرمایه گذار شما می خواهید برای پیدا کردن سرمایه گذاری شرکت و یا مدیر پول است که بهترین رکورد را برای سرمایه گذاری باز می گرداند. در ضمن اگر شما یک معامله گر شما می خواهید بهترین های آتی و یا بروکر فارکس خدمات اما با کمترین کمیسیون. اما یک گام است که اغلب می شود از سمت چپ است تحقیق کارگزار شرکت سرمایه گذاری یا مدیریت پول است که شما در حال انجام کسب و کار با اعتماد پول خود را به. موارد مانند برنی Madoff را ponzi در طرح تقلب باید آموزش همه ما باید بسیار مراقب باشید که به لمس ما پول سخت به دست آورده. این به آن معنا نیست شما فقط باید خجالتی و دور از فرصت های سرمایه گذاری و نگه داشتن پول خود را در یک C. D. که بدست آورده بعدی به هیچ چیز. که مانند رانندگی به کار می کنند چرا که دیگر رانندگان در جاده ها است که ممکن است یک خطر. همیشه وجود دارد خطر در سرمایه گذاری درست مثل هر جنبه ای دیگر از زندگی است. سوال این است که بهترین راه برای مقابله با آن ؟

NFA را B. A. S. I. C. پایگاه داده برای چک های پس زمینه

در آمریکا بازار آتی (شاخص های بورس کالا و اوراق قرضه) و فارکس بازار را تنظیم تحت CFTC (آمریکا و کمیسیون معاملات آتی کالا) و NFA (National Futures Association). بنابراین آیا شما در حال سرمایه گذاری و یا معاملات آتی یا فارکس, بهترین مکان برای شروع به انجام چک پس زمینه NFA را B. A. S. I. C. پایگاه داده ( http://www.nfa.futures.org/basicnet ). تقریبا تمام افراد و شرکت های کنونی و گذشته که درگیر شده اند با قیمت های آتی صنعت دارای سوابق در NFA را B. A. S. I. C. پایگاه داده آزادانه در دسترس برای سرمایه گذاری. هنگامی که ما در MarketHEIST بررسی و تصویب کارگزاران و مشاوران و سرمایه گذاری خدمات برای خوانندگان ما برای استفاده از تمرکز اصلی ما حفاظت از آنها را از هر گونه تقلب و یا نامشروع سرمایه گذاری خدمات. ما در بر داشت B. A. S. I. C. پایگاه داده به بهترین مکان برای شروع به تحقیق در مورد هر کسی و یا هر شرکت درگیر در معاملات آتی یا فارکس.

اطلاعات بسیار کامل با سوابق از CFTC قدمت آن به سال 1975 NFA پرونده پس از سال 1982 و اطلاعات از همه ایالات متحده آتی بورس از حداقل Jan. 1990. B. A. S. I. C. بسیار آسان برای استفاده. فقط به سادگی نوع در هر دو شرکت/شرکت نام NFA عضویت ID یا نام شخص است. شما می توانید شرکت یا فرد نام و نام خانوادگی و اطلاعات کسب و کار فعلی و گذشته, ثبت نام, ثبت نام آنها را نگه دارید به دانستن آنچه که کسب و کار آنها مجاز به انجام و هر گونه موارد در برابر آنها و آنچه در دادگاه ها و احکام هستند. وجود دارد و سوابق انضباطی و تاریخچه بیش از 150 ، 000 نفر و از 10 ، 000 شرکت های درگیر با آتی میباشد.

البته مشروع وجود دارد معامله گران اغلب گران فردی که به خوبی انجام دهد که در حال ثبت نشده است. و یا بسیاری از مارس برگزار شد مجوز و ثبت در گذشته اما ممکن است اجازه دهید آن منقضی شده به طوری که آنها باید آزادی بیشتری در تجارت خود را. بنابراین استفاده از عقل سلیم خود را و نگاه به هر گونه سوال و یا سابقه فعالیت کسی درگیر شده است در. اگر شما جدی در مورد توزیع بیش از پول خود را به کسی و یا حداقل اجازه دهید یک کارگزار نگه داشتن پول در حالی که شما در محل معاملات شما آن را مدیون خودتان را به پیگیری هر گونه سوال تاریخ تا زمانی که شما صلح از ذهن است.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*