برخورد با تخلف آشکار حوزه ورزش و جوانان شهرستان دماوند

برخورد با تخلف آشکار حوزه ورزش و جوانان شهرستان دماوند

[ad_1]

به گزارش ایرنا، مهدی حیدری با اشاره به تخلف آشکار صورت گرفته عصر امروز (جمعه) در زمین چمن تختی شهر دماوند که در فضای مجازی نیز منتشر شده است، اظهار داشت: در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر بی‌توجهی برخی افراد به شرایط کنونی و انجام فعالیت ورزشی در زمین چمن تختی شهر دماوند این موضوع مورد پیگیری قرار گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به مصوبات ستاد مبارزه با کرونا مبنی بر ممنوعیت هرگونه فعالیت در اماکن ورزشی و بی توجهی به این امر و عدم مسئولیت پذیری مسئولان ذیربط در شهرستان نسبت به کوتاهی در این خصوص مراتب را از طریق استان مورد پیگیری قرار دادیم.

سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: بر همین اساس طی مکاتبات صورت گرفته با استان، رئیس اداره ورزش و جوانان و رئیس هیئت فوتبال شهرستان به منظور رسیدگی به تخلفات مرتکب شده به اداره کل ورزش و جوانان استان تهران معرفی شدند.

این مقام مسئول تاکید کرد: سلامت مردم بیش از هر چیزی حائز اهمیت بوده و خط قرمز ما محسوب می‌شود، بنابراین هرگونه تخطی از مصوبات ستاد مبارزه با کرونا به منزله نقض قانون بوده و در صورت تخلف هر فرد یا ارگانی بدون هیچ گونه اغماض و چشم پوشی برخورد لازم صورت می‌گیرد.

با ورزشکاران متخلف حاضر در استادیوم تختی دماوند برخورد جدی می‌شود

رضا مقدم، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند نیز با اعلام این خبر اظهار داشت: پیرو گزارش تصویری از استادیوم تختی دماوند نسبت به حضور جمعی از علاقه‌مندان به این ورزش، طبق دستورالعمل ارائه شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا برای حفظ سلامت جامعه ورزش، کلیه باشگاه‌های ورزشی و سالن های ورزشی و استخرها اعم از خصوصی و دولتی تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند بود.

وی ادامه داد: طبق بررسی‌های به‌ عمل آمده و بازدید از مجموعه در خصوص گزارش فوق الذکر افراد حاضر در استادیوم از عدم حضور سرایدار سوءاستفاده و از دیوار شمالی وارد شده و به فعالیت و ورزش پرداخته‌اند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند تاکید کرد: این نهاد تابع کلیه قوانین و مقررات تعیین شده بوده و در اسرع وقت با متخلفان برخورد جدی خواهد شد.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*