با کمال تعجب موفق راه اندازی دریافت نتایج فوری با پرداخت دریایی میزبانی وب

[ad_1]

سایت هک آمار در ماه فوریه 2018 نشان می دهد که سایت های میزبانی شده در ایالات متحده با آلوده شدند بیش از 18000 cryptocurrency معدن حملات مخرب و از آنجا که هزاران نفر از وب سایت های دولتی بودند پایین. تعدادی از وب سایت های هک شده رشد از 83 درصد در سال 2017 به 90 درصد در سال 2018 است.

سراب میزبانی رایگان

میزبانی وب رایگان است که چشم نواز و به نظر می رسد مقرون به صرفه جایگزین برای پرداخت میزبانی است که به همین دلیل برخی از وب سایت سازندگان شده اند محبوب در سال های اخیر است. میزبانی رایگان است محدود در دسترسی های کاربر حفاظت و شرایط استفاده از خدمات و سیاست. بسیاری از کارآفرینان این فرصت را از تلاش چیزهای جدید قبل از پوسته پوسته شدن پروژه وب سایت. اما آن را به عقب آمد و بعد از خالی از سکنه خیلی آنها را با توجه به تجربه تلخ خود. در نهایت آنها متوجه شدم که پس انداز میزبانی رایگان ناچیز است و واقعا ارزش ریسک کردن نداره.

میزبانی رایگان فاقد انعطاف پذیری لازم برای پاسخ به خواسته های مشتری و امنیت نیاز دارد و پیوستن به مهلت های تنگ در پروژه های پیچیده. موثر برنامه ریزی و کنترل فعالیت های مختلف در این پروژه لازم است برای شرکت ها برای دیدار با ضرب العجل خود را بهینه سازی منابع و کاهش ضایعات برای رسیدن به اهداف کسب و کار خود.

دریایی میزبانی پیچیده است و خواستار

گاهی اوقات امنیتی آگاه در شرکت نیاز به دریایی خدمات میزبانی وب به صورت آنلاین بزرگ حضور و به کار سایت خود را در کشور های مختلف از آنها از لحاظ فیزیکی واقع شده است. هنگامی که شما در حال میزبانی یک سایت در کشور های مختلف, مشتریان, مطمئن باشید از مزایای قانونی مربوط به حفظ حریم خصوصی قوانین و مقررات رایج در کشور خود را در علاوه بر این به خود شرکت داده های پروتکل های امنیتی. که در آن cyber law تنگ است با سخت سیستم فیلتر. در برخی موارد قیمت های دریایی میزبانی وب ممکن است کم هزینه اما با استانداردهای بالا و پشتیبانی نیز هست. سپس هنگامی که شما پرداخت هزینه برای میزبانی وب با کیفیت شما دریافت مزایای قابل توجهی برای خود کسب و کار دریایی بدون احتمال حاوی آسیب پذیری های امنیتی آهسته آپلود و دانلود با سرعت کار افتادگی فقیر و خدمات به مشتریان و بسیاری دیگر از جنبه های منفی جدی. هنگامی که شما مهاجرت خود را وب سایت رایگان میزبانی وب شما تا به حال چیزی جز دردسر. شما متوجه آن زمان به ترک پا به کار دریایی میزبان با رقابتی قیمت گذاری ویژگی های بزرگ سریع در حال بارگذاری و پشتیبانی عالی. آن را در مقیاس کامل و با ارزش برای پول است.

شما احساس می کنید به طور کامل رایگان است که شما مهاجرت کرده اند سایت خود را برای یک زمان فوق العاده کوتاه و بی وقفه کار می کند. وب سایت های ارائه شده توسط شرکت های هاستینگ پرداخت اطمینان کامل 99.9% uptime ضروری است که برای کسب و کار. رایگان ارائه دهندگان خدمات میزبانی مستعد ابتلا به بسیاری از خرابی. بیشتر خرابی ممکن است در نتیجه از دست دادن درآمد و مشتریان.

شما مجبور خواهد شد برای نمایش سایت تبلیغات گسترده در وب سایت رایگان میزبانی وب سیستم عامل و شما نیست و کسب درآمد از آن است. در عوض میزبانی رایگان شرکت تولید درآمد با استفاده از وب سایت خود را. این منجر به کاهش رتبه بندی موتور جستجو. ساخت یک وب سایت با یک شرکت حرفه ای و اطمینان را بالاتر رتبه بندی موتور جستجو بهبود آگاهی نام تجاری و شهرت آنلاین.

میزبانی وب رایگان شرکت های ارائه فضای ذخیره سازی محدود و محدود کردن دسترسی کاربر و آن را دشوار است به ها و انتقال فیلم و عکس, متن و فایل و غیره بدون پرداخت برای ذخیره سازی های اضافی.

آخرین کلمه

میزبانی رایگان سیستم عامل عدم پشتیبانی از مشتری خوب در مورد هر گونه مشکلات فنی. مجموعه وب سایت خواهد بود ضربه سخت به آنها تکیه بر ساعت خدمات به مشتریان برای در حال اجرا پایگاه داده ها و اسکریپت ها. از سوی دیگر پرداخت دریایی میزبانی وب را سریع سرور مجازی مشتری برجسته پشتیبانی کامل آپ تایم و امنیت و انعطاف پذیری و مقیاس پذیری و حفاظت از حریم خصوصی, بدون, فیشینگ کلاهبرداری و یا هر چیزی شبیه به این. کسب و کار تضمین شده 24/7 پشتیبانی از مشتری از طریق تلفن, ایمیل و یا چت امیدوار کننده صلح از ذهن حتی در شرایط اورژانس. آن را محاکمه شما آن را پشیمانی نیست. پرداخت دریایی خدمات میزبانی وب در حال رشد-محور و ارائه ارزش برای پول برای کسب و کار شما. این را نیز بهبود تصویر شرکت با ارائه یک هویت منحصر به فرد و ارائه یک مزیت رقابتی است.


[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*