باید Octobers' شهرت به عنوان فاجعه قلمرو خود را تحت تاثیر قرار E-Mini استراتژی معاملاتی?

[ad_1]

مطبوعات آغاز شده است سالانه خود هشدار و سرمایه گذاری قماری که اکتبر خطر ناک است ماه برای e-mini تجارت. آنها تمایل به لایروبی تا اکتبر 1987 سقوط بازار به عنوان اثبات مثبت از عذاب قریب الوقوع است. بله یا به تباهی مالی و اقتصادی در حال تپش با چشمگیر نظم مبتنی بر آن ویرانگر هفته در ماه اکتبر 1987 .. اما این هشدارها بر اساس واقعیت است یا یک مثال از “اخبار ایجاد” مشکوک دقت? اجازه دهید's نگاهی به تاریخچه ارزیابی اکتبر's عملکرد در سال های پس از سال 1987 و آن را مربوط به مسائل بالقوه در e-mini تجارت به طور خاص در بعد تجارت و e-mini اسکالپینگ.

از شروع من باید دولت باور من این است که حوادث فاجعه بار در گذشته هستند و به شدت وزن متغیر در e-mini استراتژی تجاری. از سوی دیگر به شتابزده اخراج هر گونه خطر در ماه اکتبر خواهد بود بی پروا و معکوس در e-mini استراتژی تجاری. بنوا مندلبرو's “سوء رفتار بازارهای' کتاب منی و بحث خود را از” دم دراز “حوادث اثبات مثبت است که به هر صورت فلکی از متغیرها می تواند تولید غیر منتظره معاملات جنبش; صدها نفر از متغیرها در کشف قیمت در بازار دشوار است به تجزیه و تحلیل و معمولا غیر قابل تشخیص (یا به درستی تفسیر) به عنوان سقوط بازار شده اند به طور معمول شگفت زده و سر در گم هر دو از اقتصاددانان و تجار با آنها اتفاقی و دامنه. پس از کالاها و قراردادهای آتی ارز تمایل به تولید سطوح بالاتر از نوسانات از بازار بورس که من نسبت به نمایی سطوح بالاتر از اهرم های شما را پیش بینی نوسانات قیمت بیان عمیقا در حرکت قیمت در آموزش مداوم و دیگر قراردادهای آتی بورس.

با شخصی من تعصب روی میز اجازه's نگاهی سالانه نتایج در داو شاخص برای تعیین اگر ماه اکتبر بوده است مخاطره آمیز ماه به تجارت. در نتایج است که می تواند در روشنگری “به دنبال آلفا” وبلاگ و اطلاعات از داو جونز در اینجا حقایق:

در پنج سال گذشته داو پیشرفته چهار سال و نه کاهش یافته است

در ده سال گذشته داو پیشرفته است شش سال و نه کاهش یافته است

· * * * در پانزده سال گذشته داو پیشرفته یازده سال و نه کاهش یافته است

در 15 سال گذشته داو پیشرفته است در به طور متوسط از 1.76% در ماه اکتبر.

منبع: Dow Jones و به دنبال آلفا وبلاگ

وجود دارد تنها یک سال (2008) در گذشته که دیدم قابل توجهی افت قیمت در سطح. در آن سال داو تجربه یک قطره از 14.06%; من مشخص است که تعدادی به عنوان نتیجه بانکی / اعتباری بحران و ویژگی آن به طور خاص به ماه اکتبر به طور خاص به عنوان داده های قبلی نشان داده است که از ماه اکتبر بوده است نه بیش از حد خطرناک ماه برای e-mini تجارت. این اطلاعات تایید می کند که در گذشته پانزده ماه اکتبر بوده است نه یک خطر ناک ماه و یا حتی آماری مربوط به ماه برای خطرناک شرایط معاملاتی.

در خلاصه من don't در نظر اکتبر به عنوان یک چالش برانگیز ماه به تجارت در رابطه با دیگر ماه های سال; در واقع داده ها نشان می دهد که اکتبر ممکن است یک ماه خوب برای e-mini تجارت. هنوز که اکتبر سال 1987 رویداد باقی مانده است یک مانع روانی برای معامله گران و ظاهرا دور از فراموش شده است. مثل همیشه بهترین شانس خود را در تجارت …

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*