بالا 10 منفعل درآمد ایده 2018

[ad_1]

درآمد انفعالی ایده بود که یک روند موضوع در سال 2018 را از طریق امواج در حال مرگ هستند را کمی, این سال, اما این واقعیت هرگز تغییر است که تا کنون نسبت به قبل از مردم به طور مداوم به دنبال راه هایی برای افزایش درآمد خود را و لذت بردن از استقلال مالی. در این مقاله

می خواهم برای به اشتراک گذاشتن صفحه 10 منفعل درآمد ایده ساخته شده است که امواج در سال 2018 و چگونه شما در پیدا کردن فرصت های درآمد انفعالی در این ایده ها در سال 2019. اما اگر شما به موضوع سوال اول شما خواهد بود چه درآمد انفعالی است ؟

درآمد انفعالی به سادگی به معنی درآمد باقی مانده است که پول می آید که به شما در طول زمان از کار شما در گذشته انجام داده اند و یا چیزی است که شما انجام می دهند در حال حاضر که نیاز به مقدار زیادی از زمان و تلاش شما. قرار داده و در یکی دیگر از راه های درآمد انفعالی است که پول شما کسب درآمد از شغل پاره وقت. این متفاوت است از درآمد فعال است که پول شما کسب درآمد از شغل خود – حقوق و دستمزد.

سوال بزرگ مردم اغلب می پرسند این است که آیا می توان زندگی خود درآمد منفعل درآمد. اگر شما کار خود را منفعل منابع درآمد و ایجاد جریان درآمد باقی مانده شما می توانید به نقطه که در آن شما درآمد انفعالی ممکن است در برابر آنچه شما کسب درآمد در کار روز خود را. و این هدف به ایجاد جریانهای چندگانه درآمد انفعالی به طوری که آن را در نهایت برابر و یا فراتر از آنچه شما کسب درآمد در کار روز خود را در آن نقطه شما ممکن است گفت: برای رسیدن به استقلال مالی چون پس از آن شما کنترل خود را از زمان و پول خود را در حال آمدن است در به پرداخت صورتحساب حتی اگر شما ترک کار اصلی شما و سیستم اجرا می شود به طور خودکار شما فقط آن را مدیریت کند.

من حدس می زنم این سوال در ذهن شما در حال حاضر این است که آیا چیزی وجود دارد شما می توانید بخشی از زمان است که شما کسب و تقریبا تمام وقت درآمد. بله, وجود دارد, یک ماده در واقع, وجود دارد! در اینجا ما با رفتن بالا 10 منفعل درآمد ایده 2018

  1. بازاریابی سهامداران: سهامداران بازاریابی فراهم می کند یک فرصت فوق العاده برای افرادی است که محصول خود را به فرد دیگری's محصول خوب و ترویج آن در سود هر فروش آنها را. این یکی از ساده ترین راه برای شروع به کسب درآمد انفعالی.
  2. چاپ و نشر کتاب: اگر شما یک ایده است که می تواند به حل یک مشکل خاص kindle چاپ و نشر فراهم می کند یک راه آسان برای قرار دادن آن در قالب کتاب و انتشار آن است. چاپ و نشر کتاب شده است هرگز به آسان است. بسیاری از افراد پرسیده شده است که اگر کسب و کار شما می توانید شروع با هیچ پول است. این یکی است. همه چیز رایگان است اگر شما می توانید نوشتن کتاب خود را ویرایش آن ایجاد جذاب پوشش و نوشتن توضیحات خوب برای کتاب خود را, شما می توانید شروع به کسب درآمد پول حق دور.
  3. Cryptocurrency: cryptocurrency توجه خوبی به دست آورده در سال 2018 به عنوان یک منبع ایجاد درآمد باقی مانده است. دو راه وجود دارد در واقع برای ساخت پول با cryptocurrency. که تجارت و معدن. چیز خوب در مورد این سیستم این است که شما می توانید از تلفن همراه خود را.
  4. شبکه بازاریابی: بازاریابی شبکه ای یا بازاریابی چند سطح است که یکی از قدیمی ترین کسب و کار در اطراف یک سیستم که در آن شما از پایین شروع و کار راه خود را به بالا. هر چند بحث در مورد چند سطح بازاریابی صدا ممکن است مانند یک buzzword در عین حال شرکت های بزرگ شده اند با استفاده از آن برای به دست آوردن محصولات جدید به بازار و افراد شده اند با استفاده از آن به افزایش به ارتفاعات بزرگ و درآمد هر دو منفعل و عظیم درآمد برای خود است.
  5. مستقل: شما احتمالا شنیده وب سایت های مانند تا کار fiver, elance و بنابراین در جایی که مردم به دریافت انواع مختلف دیجیتال کار برای آنها انجام می شود. شما هم می توانید شروع به کسب درآمد پول حق دور اگر شما یکی از مهارت های مورد نیاز به صورت روزانه از این وب سایت به عنوان مثال نوشتن مقالات و ویرایش مقالات جلد کتاب, طراحی و توسعه وب سایت و غیره
  6. وبلاگ نویسی: بله مردم هنوز هم به کسب درآمد از وبلاگ نویسی حتی اگر به نظر می رسد بازار اشباع شود. وجود دارد بیشتر ابزار است که آن را آسان برای هر کسی که به ایجاد یک وبلاگ و آن را به شهرت. وبلاگ نویسی یک راه خوب برای شروع به کسب درآمد انفعالی اما آن's نمی سریعترین راه برای ایجاد درآمد انفعالی. که می شود گفت, این نیز مهم است به یاد داشته باشید که آن را یکی از مطمئن ترین راه برای ساخت یک شهرت و طولانی مدت جریان درآمد باقی مانده اگر شما آن را درست انجام دهد.
  7. E-commerce: این استفاده می شود برای شرکت های بزرگ اما امروز هر کسی می تواند راه اندازی یک تجارت الکترونیک فروشگاه و شروع به فروش محصولات دیجیتال آنلاین با وردپرس و woocommerce پلاگین ها.
  8. افت حمل و نقل: این است که با فروش فیزیکی محصولات از طریق به خوبی تثبیت سیستم عامل های تجارت الکترونیک مانند Aliexpress و آمازون است. شما don't که برای انجام هر کار دشوار فقط پژوهش های بالا به فروش محصولات و ترویج آنها را در خود را سفارشی ساخته شده از e-commerce فروشگاه است که مربوط به پلت فرم اصلی و محصول تحویل داده شده توسط این شرکت در حالی که شما انتخاب کنید سود.
  9. برنامه های تلفن همراه وجود دارد: بیشتر گوشی های هوشمند از وجود انسان بر روی زمین امروز. و چه قدرت این دستگاه ها ؟ برنامه های تلفن همراه. اگر شما یک ایده است که می تواند مشکل را حل کند و سپس اینجا فرصتی است برای شما برای کسب درآمد باقی مانده است. شما don't باید به یک برنامه نویس برای ایجاد یک نرم افزار تلفن همراه. شما فقط باید به آمده تا با ایده و برون سپاری کار به یک برنامه نویس بر روی یکی از وب سایت های مستقل اشاره به دریافت آن ایجاد شده است.
  10. وبلاگ نویسی ویدئو: یوتیوب در حال حاضر در رتبه دوم محبوب ترین وب سایت در جهان. اگر شما استعداد برای تصویری سپس اینجا فرصتی است برای شما برای کسب درآمد انفعالی. یوتیوب با خود برنامه حستبلیغ و شرکای برنامه اجازه می دهد تا سازندگان محتوای ویدئو برای کسب درآمد بر روی پلت فرم.

این ده منفعل درآمد ایده هایی که trended در سال 2018 است. اگر شما می خواهید برای شروع کسب درآمد انفعالی در سال 2019 و سپس شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن یکی از این به عنوان یک نقطه شروع برای ایجاد درآمد باقی مانده خود را جریان. اما اگر شما در حال حاضر منفعل درآمد آنلاین, من می خواهم به می دانم که چگونه بسیاری از این درآمد انفعالی ایده های شما تلاش کرده اند و یا در حال کسب درآمد از.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*