این باد از سرمایه گذاری در این جهانی اعتیاد

[ad_1]

من در یک خط تیره دیوانه برای ماشین من.

رعد و برق غرش از طریق آسمان و باران و باد شلاق در اطراف من و من به شدت می خواستم به درون من کوچک قرمز تویوتا به طوری که من مجبور به نگه داشتن متخصص ماموگرافی در اطراف من خیس باران کفش.

اما ناگهان روشن و سبز پری دریایی آرم peered از غبار در طرف دیگر از پارکینگ. و من پیدا کردم خودم را در گذشته آمد و رفت ماشین من به سمت استارباکس چراغ.

زمانی که قهوه,'s آژیر آهنگ تماس به کافئین معتاد مثل خودم هست … نه حتی یک موسمی خواهد من را متوقف کند.

و به عنوان یک سرمایه گذار آن را ممکن است به نظر شما قهوه,'s عرضه و تقاضا: داستان اگر شما بودند't در حال حاضر.

که's حرکت هوشمند در حال حاضر.

بله قهوه یک وحشت زده و عصبی تاریخچه: It's یکی از مهمترین فرار کالا برای تجارت در آمریکا و جهانی در بازارهای آتی. هر سال ضریب اطمینان و قیمت در حال شکل توسط, شرایط آب و هوا در کلید رشد مناطق. زمانی که هوا فقط حق است و هیچ قارچی آفت ravaging محصولات با قیمت های پایین تر هستند.

اما پس از آن یک منطقه حیاتی از قهوه رشد آمار می گویند ویرانگر خشکسالی مانند برزیل – the world's بزرگترین تولید کننده حسابداری برای بیش از یک سوم از تمام قهوه عرضه در سال 1986. و قهوه,'s قیمت راکت. (اضافی وجود دارد نوسانات رانندگان, راه, مانند مداوم نوسانات ارز.)

در پایان, این نوع غیر قابل پیش بینی تشنجی حرکت می ترساند سرمایه گذاران.

اما واقعیت این است که جهانی قهوه تقاضا انتظار می رود که به دو سال 2050.

در ضمن ما're در پشت یک سه سال و کمبود عرضه از بحرانی رشد مناطق مانند برزیل در ادامه به تجربه شدید و نامنظم خشکی.

به بالا از آن خاموش تنوع ژنتيکی از عربیکا, قهوه, لوبیا – بالاترین کیفیت باقلا و یکی از اصلی مصرف – بسیار کم است. این بدان معناست که این گیاه می't انطباق با تغییرات در محیط به سرعت به اندازه کافی تأکید محصول's شکننده درک بقا.

جای تعجب نیست موجودی در حال مبارزه. سازمان بین المللی قهوه انتظار دارد تولید قهوه برای رسیدن به یک رکورد 153.9 میلیون کیسه در سطح جهان برای شرکت پایان سال 2016 تا 2017 فصل است. اما تقاضا هوا در 155.1 میلیون کیسه. که's تفاوت از 1.2 میلیون کیسه.

بله خیلی از این دانش شده است قیمت به قهوه. اما آن's روشن است که این محصول رو به یک “بحران وجودی” به عنوان ریک Rhinehart مدیر اجرایی Specialty Coffee Association گفت.

و که's بلندمدت عرضه و تقاضا داستان.

من می دانم که شما're احتمالا فکر: “که's همه به خوبی و خوب جس. اما این به چه معنی برای سرمایه گذاران در کوتاه مدت؟”

قیمت قهوه گرم است. اجماع برآورد یک صعود دیگر 5% برای قهوه قیمت در سال آینده. اما که's محافظه کار بودن.

به عنوان یک کارشناس می گوید: “در کوتاه مدت نوسانات باید به ما دو رقمی حرکت می کند. این است که't a با شدت بهم زدن غوطه دادن, گنده, افزایش, اما احساسات شدید و معامله گران' پیش بینی خط برای یک جامد به دست آورید.”

و دو راه وجود دارد به سرمایه گذاری در آن: iPath بلومبرگ قهوه ETN (NYSE: JO) و iPath خالص بتا قهوه ETN (NYSE: کافه) راه اندازی در سال 2008 و 2011 بود. اگر شما انتخاب کنید تا یکی از این نقد پس از 10% یا 20% به دست آورید.

با که گفت: من فکر می کنم آن را's زمان برای من برای رفتن به شکار بعدی من فنجان قهوه است. (امیدوارم در باران.)

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*