ایتالیایی – نوآورانه پلت فرم برای تمام نیازهای املاک و مستغلات

[ad_1]

خش, توقف پلت فرم است که امکان از خرید خانه رویایی خود را به گرفتن درآمد اجاره خود را از فضای اضافی الهام با آخرین طرح های داخلی, راهنمایی, منابع بهترین پیمانکاران تعمیر و نگهداری برای ملک خود را به سفارش صفحه اصلی بهبود به صنوبر تا کنونی خود را پد.

این است که به راحتی جهت یابی با خروس بزرگ, پلت فرم های تعاملی که کمک می کند حتی متوسط به کاربران برای پیدا کردن آنها نیاز به اتخاذ آخرین فن آوری در واقعیت افزوده و واقعیت مجازی نرم افزار. با این ابزار کمک خواهد کرد که کاربر را به تصمیم گیری های مهم بهتر است در امن P2P پلت فرم.

خروس بزرگ, کامل, شفافیت, عجیب پژوهش انقلابی blockchain تحویل با امنیت نهایی. زیبا و تثبیت شده است که به طور کامل رمزگذاری شده با دسترسی نامحدود. فوق العاده منحصر به فرد از یک نوع تکنولوژی است. کاملا جامع و قطعا به طور کامل انعطاف پذیر است. و در پایان, آن را مناسب برای خود را انتخاب کنید.

در 17 مه ما بودند دعوت به صحبت در مورد Blockchain و رمزنگاری در یک رویداد توسط Ondernemen در Bedrijf و Pakhuis ملاقات گودال. در این روز ما به اشتراک گذاشته یک کارگاه پیشرفته در Blockchain و رمزنگاری. موضوع اصلی که ما صحبت در مورد “تاثیر Blockchain”, Ondernemen در Bedrijf میزبانی جلسات متعدد در مورد Blockchain و رمزنگاری در مکان های مختلف در هلند. با توجه به چندین متخصص Blockchain جهان تغییر خواهد کرد مانند اینترنت انجام داده است.

وجود دارد بسیاری نوشته شده در مورد blockchains بیت کوین و فن آوری های مرتبط و برای بسیاری از حرفه ای املاک و مستغلات این است که بخشی از شجاع, جدید, جهان گیج کننده از فن آوری است. مانند اصلی اینترنت blockchain یک انقلاب در فن آوری است که لمس همه مردم و همه کسب و کار. بنابراین مردم توجه اما بسیاری هنوز هم نمی فهمم چه blockchain است.

تصور کنید که شما و بهترین دوست شما باب در حال ایستاده بر روی یک صحنه در یک سالن و با وجود 1000 نفر در مخاطبان است. در مقابل این 1000 نفر شما دست کلیدهای ماشین خود را به باب و باب دست شما تماشا کرد. شما اعلام, “باب, شما در حال حاضر خود من.”

باب اعلام به شما “شما در حال حاضر خود سازمان دیده بان من.” وجود دارد 1,000 شاهدان که می تواند هر یک, اعلام, بدون شک که اتومبیل خود را در حال حاضر متعلق به باب و تماشای متعلق به شما است. اگر کسی در مخاطب بعد می گوید متضاد حساب که صاحب ماشین و یا تماشای دیگر 999 نفر را رد و آن را. و اگر شما را به یک لوازم یدکی مجموعه ای از کلید های خود را کنید و سعی کنید به همان خودرو به شخص دیگری 1,000 مخاطبان را تایید خواهد کرد که باب صاحب خودرو به عنوان هر یک از آنها شاهد “معامله.” این است جوهر چگونه blockchain کار می کند.

ما خوشحال به معرفی نوآورانه موتور جستجو برای املاک و مستغلات. http://www.searchestate.net نتایج جستجو با دقت انتخاب شده توسط تیم ما. هنگامی که شما به دنبال یک خانه یا خدمات جستجو و مستغلات کمک خواهد کرد به شما کمک کند پیدا کردن آنچه شما به دنبال در هیچ زمان.

جستجو املاک و ابتکاری موتور های جستجو برای تمام نیازهای املاک و مستغلات. آیا شما به دنبال به خرید یک خانه جدید و یا برای پیدا کردن آخرین خواسته در صنعت املاک و مستغلات شما می توانید آن را همه در جستجو و مستغلات.

ما تنها با اضافه کردن بهترین وب سایت املاک و مستغلات به موتور برای اطمینان از بالاترین کیفیت ممکن در نتایج جستجو. جستجو املاک و در حال حاضر فراهم می کند 3 راه جستجو است. که شامل نتایج وب, عکس ها و ویدئوها.

searchestate.net

اما شما همچنین می توانید بررسی کنید searchprofession.com searchmaintenance.com یا http://www.searchexchange.net ما قصد داریم به معرفی بیشتر از این موتورهای جستجو در طول زمان است.

UI & UX

ما ویژگی های رابط کاربر اجازه می دهد تا کاربر را به سرعت جستجو و مشاهده کردهاید و ردیابی مورد نظر خود و یا مورد علاقه محصولات و خدمات برای آینده

منابع. آن را تمیز و کاربر پسند و ساده طراحی به تهیه کردن به سن گسترده ای از کاربران. توصیه های راهنمایی و راهنمایی

ضروری است به جای یک سیستم توصیه های هدایت و راهنمایی است که می تواند روشن یا خاموش هنگامی که مورد نظر توسط کاربران در طول

مرور و جستجو و یا معامله. این مولفه ها می تواند کمک به کاربر در تصمیم گیری و بهینه سازی تجربه خود را در

پلت فرم. تا تاریخ تکنولوژی

خش, جدید ارائه خواهد شد و تا به امروز فن آوری ها و پلاگین ها مانند آر و VR نرم افزار برای کمک به کاربران ما در هنگام انتخاب رنگ, رنگ, طراحی داخلی, مبلمان, مشاهده یک آپارتمان در مقایسه با طرح های جدید و طرح بندی که به روش سنتی امکان پذیر نبوده است.

این خروس بزرگ, پلت فرم اجازه می دهد تا کاربران خود را به لیست برای اجاره خرید و یا فروش از خواص قرارداد خدمات برنامه ریزی محرک برای خرید صفحه اصلی بهبود تجهیزات. خش, رمز است cryptocurrency برای تمام معاملات بر روی پلت فرم. ما blockchain فن آوری است بر اساس Ethereum ERC20 پلت فرم.

جامعه خش, رمز دارندگان کمک می کند تا ایجاد ارزش و ارتباط از نشانه. کسب و کار ما در حال ایجاد در blockchain و cryptocurrency فراهم می کند یک فرصت بزرگ برای رشد و توسعه صنایع مختلف حمایت از املاک و مستغلات. این است راه واژن را می انقلابی و تکامل با همیشه در حال تغییر خواسته های مصرف کننده در جهان است.

به شفاف hub برای خریداران و فروشندگان به تعامل و همکاری با یکدیگر است. هدف ما بهتر crypto بازار به عنوان یک کل

ترکیب یک cryptocurrency که واقعی است.

گذشته 2 ماه تغییرات زیادی رخ داده است در داخل واژن پروژه. هسته ای تا به حال به دیدار با بسیاری از مردم و مشارکت تاسیس شد. ما صحبت برای بسیاری از افراد جالب در میان آنها #jameskeddie #mikemorrit #kingsleyennis #andreledoux #silvanosoares #rutgerjanse و بسیاری دیگر از مردم و شرکت هایی که کار در رمزنگاری و blockchain صنایع. بسیاری از آنها در حال نشان دادن ایمان بزرگ در پروژه ما و ذکر شده است که پتانسیل این پروژه بزرگ است.

گذشته 2 ماه همه چیز در مورد نهایی ما Whitepaper و نقشه راه. ما مفتخریم به می گویند که ما به پایان رسید و هر دو ما و سرمایه گذار whitepaper و 3 سال طرح نقشه راه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که ما در حال ایجاد وب سایت ما مراجعه کنید.

http://www.muxe.io

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*