اگر شما فکر می کنم شما از دست رفته اینترنت سود انقلاب سعی کنید CryptoCurrency

[ad_1]

هنگامی که اکثر مردم فکر می کنم از cryptocurrency آنها نیز ممکن است به فکر مرموز ارز. تعداد بسیار کمی از مردم به نظر می رسد به دانستن آنچه در آن است و برای برخی از این دلیل به نظر می رسد همه به صحبت کردن در مورد آن را به عنوان اگر آنها را انجام دهید. این گزارش امیدوارم رفع ابهام تمام جنبه های cryptocurrency به طوری که زمانی که شما're به پایان رسید خواندن شما یک ایده بسیار خوبی از آنچه در آن است و آنچه در آن's همه چیز در مورد.

شما ممکن است دریابید که cryptocurrency است برای شما و یا شما ممکن است اما حداقل می'قادر خواهید بود به صحبت با یک درجه از یقین و دانش است که دیگران برنده't دارای.

وجود دارد بسیاری از مردم که در حال حاضر رسیده میلیونر وضعیت خرید و فروش در cryptocurrency. به وضوح وجود دارد's مقدار زیادی از پول را در این نام تجاری جدید میباشد.

Cryptocurrency است پول الکترونیکی کوتاه و ساده است. اما آنچه's نه چندان کوتاه و ساده است که دقیقا چگونه آن را به ارزش.

Cryptocurrency یک دیجیتالی مجازی غیر متمرکز ارز تولید شده توسط نرم افزار رمزنگاری است که با توجه به Merriam Webster dictionary است “کامپیوتری رمزگذاری و رمزگشایی اطلاعات”. رمزنگاری این است که پایه و اساس است که باعث می شود کارت, کامپیوتر, بانکداری و تجارت الکترونیک سیستم های ممکن است.

Cryptocurrency است't حمایت بانک ها; آن's نه حمایت دولت اما با یک برنامه ریزی پیچیده از الگوریتم های. Cryptocurrency برق است که کد گذاری شده به مجموعه رشته از الگوریتم های. چه آشنایی ارزش پولی خود را ریزه کاری و امنیتی خود را از هکرها. راه که رمزنگاری ارز است ساخته شده است که به سادگی بیش از حد دشوار است برای تولید مثل.

Cryptocurrency است که در مخالفت مستقیم به آنچه که به نام فیات پول است. فیات پول ارز می شود که ارزش خود را از دولت حاکم یا قانون است. دلار ین و یورو در حال تمام نمونه. هر ارزی که تعریف شده است به عنوان مناقصه ها و مزایده قانونی است که فیات پول است.

بر خلاف فیات پول یکی دیگر از بخشی از آنچه که باعث می شود رمزنگاری ارز با ارزش است که مانند یک کالا مانند نقره و طلا وجود دارد,'s تنها یک مقدار محدود از آن است. تنها 21,000,000 از این بسیار الگوریتم های پیچیده تولید شد. نه بیشتر نه کمتر. آن را می't توان تغییر با چاپ بیشتر از آن بود و دولت با چاپ پول بیشتری برای پمپ کردن سیستم بدون پشتوانه. و یا توسط یک بانک, تغییر, دیجیتال دفتر, چیزی فدرال رزرو را به دستور بانک به انجام تنظیم برای تورم است.

Cryptocurrency ابزاری است برای خرید و فروش و سرمایه گذاری که به طور کامل اجتناب از هر دو نظارت دولت و سیستم بانکی ردیابی جنبش از پول خود را. در یک اقتصاد جهانی است که بی ثبات این سیستم می تواند تبدیل به یک ثبات نیروی.

Cryptocurrency نیز به شما می دهد مقدار زیادی از گمنامی. متاسفانه این می تواند منجر به سوء استفاده توسط یک عنصر جنایی با استفاده از رمزنگاری ارز به پایان می رسد خود را فقط به عنوان به طور منظم می تواند پول سوء استفاده می شود. آن را نیز می تواند نگه داشتن دولت از پیگیری های خود را از هر خرید و تهاجم به حریم خصوصی شخصی خود را.

Cryptocurrency می آید در کاملا چند اشکال. بیت کوین اولین و استاندارد است که از همه دیگر cryptocurrencies الگوی خود را. همه در حال تولید دقیق آلفا-محاسبات عددی از یک مجموعه ابزار برنامه نویسی. برخی دیگر cryptocurrencies Litecoin Namecoin, Peercoin Dogecoin و Worldcoin به نام چند. اینها به نام altcoins به عنوان یک تعمیم نام. قیمت هر حال تنظیم عرضه خاص cryptocurrency و تقاضا است که بازار برای آن ارز است.

راه cryptocurrency است به وجود آورده است که بسیار جذاب است. بر خلاف طلا که باید استخراج شده از زمین cryptocurrency صرفا یک ورودی در یک مجازی لجر است که ذخیره شده در رایانه های مختلف در سراسر جهان است. این مطالب باید به 'استخراج' با استفاده از الگوریتم های ریاضی. کاربران و یا به احتمال بیشتر یک گروه از کاربران اجرا محاسباتی تجزیه و تحلیل برای پیدا کردن سری خاص از اطلاعات به نام بلوک. این 'معدن' پیدا کردن اطلاعات است که به تولید یک الگوی دقیق به الگوریتم رمز نگاری. که در آن نقطه, it's اعمال شده به سری و آنها've یافت یک بلوک. پس از یک معادل سری داده ها در بلوک منطبق با الگوریتم بلوک از داده ها شده و تکه تکه کردن. معدنچی می شود یک پاداش از یک مقدار خاص از cryptocurrency. به عنوان زمان می رود در میزان پاداش کاهش می یابد به عنوان cryptocurrency کمیاب می شود. اضافه کردن به که پیچیدگی الگوریتم در جستجو برای بلوک های جدید است نیز افزایش یافته است. محاسباتی آن را می شود سخت تر برای پیدا کردن تطبیق سری. هر دو این حالات با هم می آیند برای کاهش سرعت که در آن cryptocurrency ایجاد شده است. این تقلید دشواری و کمبود معدن یک کالا مانند طلا.

در حال حاضر هر کسی می تواند یک خیش. مؤلف از بیت کوین ساخته شده از معدن ابزار منبع باز پس از آن's رایگان به هر کسی. این رایانه استفاده می کنند اجرا در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته است. الگوریتم های بسیار پیچیده و CPU در حال اجرا است پر شیب. بسیاری از کاربران کامپیوتر تخصصی ساخته شده به طور خاص برای استخراج از معادن cryptocurrency. هر دو کاربر و تخصصی کامپیوتر نامیده می شود معدن.

کارگران معدن (انسان) آمده همچنین نگه داشتن دفاتر معاملات و عمل به عنوان حسابرسان, به طوری که یک سکه است't تکرار در هر راه. این را نگه می دارد سیستم از هک شدن و در حال اجرا از amok. آنها're پرداخت می شود برای این کار با دریافت جدید cryptocurrency هر هفته که آنها را به حفظ عملیات خود را. آنها خود را نگه دارید cryptocurrency تخصصی فایل های خود را در کامپیوتر و یا دیگر دستگاه های شخصی. این فایل ها به نام کیف پول.

اجازه دهید's روکش توسط رفتن را از طریق چند از تعاریف ما'آموخته ام:

• Cryptocurrency: پول الکترونیکی نیز به نام ارز دیجیتال.
• فیات پول: هر قانونی مناقصه; حمایت دولت مورد استفاده در سیستم بانکی.
• بیت کوین: اصل و استاندارد رمزنگاری ارز.
• Altcoin: دیگر cryptocurrencies که در حال الگو از همان فرآیندهای Bitcoin اما با تغییرات جزئی در برنامه نویسی خود را.
• کارگران معدن: یک فرد یا گروهی از افراد که با استفاده از منابع خود را (کامپیوتر, برق, فضا) به معدن سکه های دیجیتال.
o همچنین تخصصی کامپیوتر ساخته شده به طور خاص برای پیدا کردن سکه های جدید از طریق محاسبات سری از الگوریتم های.
• کیف پول: یک فایل بر روی کامپیوتر شما که در آن شما ذخیره پول دیجیتال خود را.

مفهوم این cryptocurrency سیستم به طور خلاصه:

• پول الکترونیکی.
• استخراج توسط افرادی که استفاده از منابع خود را برای پیدا کردن سکه ها.
• پایدار سیستم محدود ارز است. به عنوان مثال وجود دارد تنها 21,000,000 بیت کوین تولید شده برای همه زمان.
• نیازی نیست که هر دولت یا بانک آن را به کار.
• قیمت گذاری تصمیم گرفته است با مقدار سکه ها یافت می شود و استفاده می شود که همراه با تقاضا از مردم به داشتن آنها است.
• وجود چند اشکال رمزنگاری ارز با بیت کوین که اولین و مهمترین.
• می تواند ثروت بزرگ اما مانند هر سرمایه گذاری است خطرات.

اکثر مردم پیدا کردن مفهوم cryptocurrency جذاب باشد. آن's یک رشته جدید است که می تواند آینده معدن طلا برای بسیاری از آنها است. اگر شما پیدا کنید که cryptocurrency چیزی است که شما'd خواهم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پس از آن شما've یافت راست گزارش. با این حال من'ام به سختی لمس سطح در این گزارش است. وجود دارد خیلی بیشتر به cryptocurrency از آنچه I've رفته از طریق اینجا.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*