اهمیت Cryptocurrency به عنوان یک رسانه از تراکنش های مالی

[ad_1]

این روزها اقتصاد جهانی است که فقط در حال حرکت به سمت تکمیل دیجیتال اکو سیستم و در نتیجه همه چیز را با شروع از انتقال پول برای سرمایه گذاری در حال رفتن بدون کاغذ. و cryptocurrency آخرین است و همچنین قادر به علاوه به حوزه دیجیتال پرداخت. این cryptocurrency است که اساسا یک ارز متوسط مانند نرمال ارزها مانند دلار رسید اما از آن است که عمدتا طراحی شده برای تبادل اطلاعات دیجیتال. و در اینجا برخی از دلایل که چرا cryptocurrency تبدیل شده است بسیار محبوب در گذشته بوده است.

  1. انتقال دارایی: این تحلیلگران مالی اغلب تعریف cryptocurrency به عنوان روش که در یک سطح خاص می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای به اجرا درآوردن و اجرای دو قرارداد در کالاها مانند املاک و مستغلات و اتومبیل. علاوه بر این cryptocurrency اکوسیستم نیز مورد استفاده قرار گیرد به سهولت برخی از متخصص روش انتقال.
  2. معاملات: در روش های مرسوم از معاملات کسب و کار نمایندگان قانونی عوامل و کارگزاران می توانید اضافه کردن برخی از هزینه های بزرگ و به اندازه کافی عارضه به حتی ساده معامله. وجود دارد هزینه های کارگزاری کمیسیون کاغذ بازی و برخی دیگر از شرایط ویژه ای که ممکن است اعمال می شود به عنوان به خوبی. از سوی دیگر این cryptocurrency معاملات یکی از به یکی از امور که عمدتا محل در برخی از peer-to-peer ساختار شبکه. این چیزی که در نتیجه وضوح بهتر در راه اندازی حسابرسی مسیرهای پاسخگویی بیشتر و کمتر سردرگمی بیش از ساخت پرداخت.
  3. هزینه های معامله: هزینه های معامله اغلب به اندازه کافی نیش از دارایی های یک فرد عمدتا در صورتی که فرد انجام می دهد بارهای از معاملات مالی در هر ماه است. اما به عنوان داده های معدن فراموش عدد خرد است که به طور عمده تولید انواع مختلف cryptocurrencies دریافت غرامت از شبکه درگیر و به همین دلیل در اینجا هزینه های معامله هرگز اعمال می شود. اما یکی ممکن است مجبور به پرداخت یک مقدار مشخصی از خارجی هزینه برای درگیر شدن خدمات شخص ثالث و مدیریت خدمات به نگه دارید تا cryptocurrency کیف پول.
  4. بیشتر محرمانه روش معامله: تحت اعتبار / پول نقد سیستم کامل تاریخ معامله می تواند تبدیل به یک سند مرجع برای اعتبار سازمان و یا بانک های درگیر در هر زمان در حالی که ساخت یک معامله. در ساده ترین سطح این ممکن است شامل بررسی مانده حساب برای اطمینان از در دسترس بودن پول کافی. اما در مورد cryptocurrency هر معامله انجام شده بین دو طرف در نظر گرفته شده است به عنوان یک منحصر به فرد و ارز که در آن شرایط می تواند توافق و مذاکره است. علاوه بر این در اینجا تبادل اطلاعات انجام شده است در یک “فشار” بر اساس که در آن یکی می توانید دقیقا ارسال آنچه که او / او را دوست دارد به ارسال به گیرنده. این چیزی که به طور کامل محافظت از حریم خصوصی از تاریخچه مالی و همچنین تهدید هویت و یا حساب سرقت.
  5. ساده تر سیستم تجارت جهانی: اگر چه cryptocurrencies بیشتر به رسمیت شناخته شده به عنوان قانونی مناقصات در سطح ملی هستند و نه وابسته به نرخ بهره, نرخ ارز, معامله اتهام و یا هر گونه دیگر عوارض است که اعمال شده توسط هر کشور خاص است. و با استفاده از همکار به همکار روش blockchain تکنولوژی معاملات مرزی معاملات انجام می شود بدون هیچ گونه عوارض.
  6. دسترسی بیشتر به اعتبارات: اینترنت و دیجیتال انتقال داده ها هستند و رسانه ها است که به سهولت cryptocurrency مبادلات. این خدمات در دسترس به مردم با آگاهی از cryptocurrency شبکه های قابل اجرا اتصال داده و اقدام فوری برای مربوطه پورتال و وب سایت. این cryptocurrency اکوسیستم قادر به پردازش تراکنش و انتقال دارایی های موجود برای تمام wiling مردم پس از زیرساخت های لازم است که در حال حاضر در محل.
  7. امنیتی قوی: پس از اجازه cryptocurrency انتقال این می't معکوس مانند “شارژ-بازگشت” معاملات مختلف شرکت های کارت اعتباری. این می تواند یک پرچین در برابر تقلب است که نیاز به موافقت نامه های خاص بین فروشندگان و خریداران در مورد بازپرداخت از سیاست بازگشت و یا یک اشتباه در معامله.
  8. سازگاری: وجود حدود 1200 انواع altcoins یا cryptocurrencies در حال حاضر در جهان در حال حاضر. برخی از این کمی زودگذر اما کافی نسبت استفاده می شود برای موارد خاص که به تصویر کشیدن انعطاف پذیری این پدیده است.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*