انجام ۱۱ هزار بازدید از مجاری عرضه سوخت در منطقه میاندوآب

انجام ۱۱ هزار بازدید از مجاری عرضه سوخت در منطقه میاندوآب

[ad_1]

سیدجواد فیض‌حسینی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از این تعداد، هفت‌هزار و ۵۰ مورد بازدید کنترل کیفی و چهار هزار و ۲۰ مورد تست آب‌یابی از ۱۷۵ مخزن فعال با استفاده از کیف سیار آزمایش کنترل کیفیت درسطح این منطقه صورت گرفت.

وی با بیان اینکه این بازدیدها مربوط به کنترل کیفی و کمی از ۶۹ باب جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی و مصرف کنندگان عمده در منطقه میاندوآب بود، افزود: براساس دستورالعمل‌های صادره و همزمان با بازدیدهای میدانی و کنترل کیفیت، واحد مهندسی منطقه با هماهنگی و نظارت اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان، هفت هزار و ۵۰ مورد آزمایش کمی از ۶۶۴ تلمبه موجود در مجاری عرضه سطح منطقه میاندوآب طی سال گذشته انجام داد.  
«فیض‌حسینی» در ادامه از ۲۷۶ مورد بازدید میدانی از ۶۹ باب جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی از ابتدای سال جاری، به‌رغم شیوع ویروس بیماری کرونا با تلاش کارکنان در این منطقه خبر داد.

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب با واقع شدن در جنوب آذربایجان‌غربی به مرکزیت شهرستان میاندوآب دارای هشت ناحیه مرکزی و ۹۱ باب جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی مشتمل بر ۳۲ جایگاه تک منظوره سوخت مایع، ۳۸ باب جایگاه دو منظوره سوخت مایع و گاز طبیعی فشرده شده، ۲۱ باب جایگاه تک منظوره سی‌ان‌جی، ۲۵۳ باب فروشندگی نفت سفید و نفت‌گاز شهری و روستایی و ۱۸ باب تاسیسات سیلندر پرکنی گاز مایع است.
این منطقه یکی از مناطق ۳۷ گانه نفتی کشور است که وظیفه تامین و توزیع سالانه حدود یک میلیارد لیتر انواع فرآورده‌های نفتی مایع و حدود ۴۰ هزار تن گاز مایع (LPG) را به عهده دارد.
همچنین این منطقه دارای یک باب انبار نفت با ظرفیت ذخیره‌سازی ۶۰ میلیون لیتر انواع فرآورده‌های نفتی است.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*