امام خمینی (ره) انقلابی بیادماندنی در تاریخ سیاسی و اجتماعی جهان خلق کرد

امام خمینی (ره) انقلابی بیادماندنی در تاریخ سیاسی و اجتماعی جهان خلق کرد

[ad_1]

به گزارش ایرنا جمال عالمی نیسی  در پیامی به مناسبت سالگرد رحلت امام(ره) و قیام ١۵ خرداد اظهار داشت: ۱۴ خرداد ماه، سالروز عروج ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی ( ره ) است، مردی که توانست با یاری مردم، ظلم رژیم پهلوی را سرنگون کند و حق و عدالت خواهی را برای مردم به ارمغان بیاورد.

وی افزود: در سیره رفتار و شخصیت اجتماعی امام خمینی (ره)، بیداری، آگاهی و گام نهادن در مسیر نبوی و و پیروی از اولیاء خداوند به عنوان یک اصل، همواره مورد تاکید و محوریت قرار داشت.

فرماندار اهواز گفت: او با آرامش و با بدرقه دهها میلیونی در روز تاریخی ۱۴ خرداد به لقاء الله پیوست، روزی که جهان مبهوت شکوه این مرد عارف در بین مردم شد، ۱۴ خرداد روزی است که ایران اسلامی برای همیشه داغدار از دست دادن  امام قلب ها شد.

وی ضمن تسلیت به مناسبت سی و یکمین سالگرد رحلت جانگداز معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی ( ره ) و پاسداشت شهدای قیام ۱۵ خرداد ۴۲ گفت: قیام ۱۵ خرداد نقطه عطفی در پیروزی انقلاب اسلامی بود و این روز هیچ گاه فراموش نخواهد شد.

عالمی نیسی افزود: ملت ایران همواره بر روح پر فتوح امام شهدا، خمینی کبیر و همه شهیدان راه اسلام و میهن درود فراوان می‌فرستد و انشالله بتوانیم در مسیر آن امام همام و شهدا گام برداریم.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*