افزایش خشونت خانگی در فرانسه در دوران قرنطینه  

افزایش خشونت خانگی در فرانسه در دوران قرنطینه  

[ad_1]

به گزارش نشنال پست، مارلین شیاپا گفت: بازماندگان خشونت خانگی در اتاقهای هتل که توسط دولت پرداخت می‌شود، قرار خواهند گرفت.  

وی افزود: آمار و ارقام نشان می‌دهد که موارد سوءاستفاده در هفته اول قرارگرفتن کشور در قرنطینه افزایش یافته است در همین رابطه مراکز مشاوره راه‌اندازی می‌شود.  

به دنبال افزایش آمار خشونت‌های خانگی، دولت فرانسه همچنین یک میلیون یورو بودجه اضافی برای سازمان‌های ضد خشونت‌های خانگی اختصاص داد تا به آن‌ها در پاسخگویی به افزایش تقاضا برای خدمات کمک کند.  

مقامات بهداشت فرانسه با تایید افزایش شمار قربانیان مبتلایان کرونا اعلام کردند که تنها در روز دوشنبه ۴۱۸ نفر از شهروندان فرانسوی مبتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.  

مقامات بهداشتی فرانسه با اعلام آمار جدید اعلام کردند که شمار نهایی قربانیان کرونا اکنون به سه هزار و ۲۴ نفر رسیده است.  

فرانسه از نظر شمار قربانیان پس از چین، ایتالیا و اسپانیا چهارمین کشور است.  

دولت پاریس هم اکنون تنها کسانی را که در بیمارستان‌ها به علت کرونا جان خود را از دست می‌دهندبه عنوان اما رسمی قربانیان کرونا اعلام می‌کند اما مقامات فرانسه می‌گویند که به زودی انها می‌توانند اطلاعات مربوط به قربانیان در خانه‌های بازنشستگی را گردآوری کنند که احتمالاً شمار قرانیان فزایش خواهد یافت.  

جرمی سالومون مدیر آژانس بهداشت فرانسه در کنفرانس خبری روز دوشنبه گفت: تعداد مبتلایان به ویروس کرونا به ۴۴ هزار و ۵۵۰ نفر رسیده است که این میزان در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ درصد افزایش داشته است.  

سالومون افزود: در حال حاضر پنج هزار و ۱۰۷ نفر در شرایطی جدی قرار دارند که نیاز به حمایت بیشتر هستند.  
 

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*