است که در بازار فارکس بیش از حد خوب درست باشد?

[ad_1]

بازار ارز خارجی حساب برای حدود 1.8 تریلیون دلار در معاملات روز است. تنها فردی سرمایه گذاران را به بخش بسیار کوچکی از این. بانک ها و شرکت ها و دولت انجام بسیاری از معاملات. خرده فروشی در بازار فارکس یک بازار هدف سرمایه گذار فردی شده است در اطراف از اواسط 1990s. این مقاله نگاهی به خرده فروشی در بازار فارکس به عنوان به خوبی به عنوان توصیف خطرات که سرمایه گذاران فردی ممکن است در بازار فارکس.

فارکس ارزهای معامله شده در جفت; یک ارز است که در تضاد با دیگری است. برای مثال, پوند انگلیس و دلار آمریکا. ارز قوی تر در می رود برای اولین بار در لیست طرح. در این صورت این امر ذکر شده به عنوان GBP/USD. هنگامی که شما سرمایه گذاری در این جفت خاص شما خواهد بود پیش بینی است که هر پوند انگلیس را تبدیل به قوی تر از دلار آمریکا و یا جایگزین; که GBP را تبدیل به ضعیف تر از دلار آمریکا و پایین رفتن.

خطر و خاص خود را تحمل ریسک هر دو از عوامل در نظر گرفتن زمانی که تصمیم گیری برای ورود به بازار فارکس. ریسک در فارکس مطرح می شود از دو منبع. برای اولین بار است که به عنوان در هر بازار دیگر هیچ کس نمی داند چه خواهد شد در آینده اتفاق می افتد.

دو روش عمده برای پیش بینی حرکت می کند ممکن است از بازار فارکس در حال تحلیل بنیادی و تکنیکال. تحلیل بنیادی است که بر اساس مسائل مانند دولت از اقتصاد کشور آن دولت سیاست های مالی و این ثبات سیاسی. تحلیل تکنیکال بر اساس گذشته حرکت بازار و هود به احتمال زیاد از آن حرکات تکرار خود است.

دومین منبع خطر در بازار فارکس در دسترس بودن اهرم به درجه ای است که دیده می شود در هر یک از بازارهای دیگر است. اگر چه leverage از 1:100 يا 1:200 طبیعی است وجود دارد کارگزاران ارائه 1:400 اهرم. با این نوع اهرم سود قابل ملاحظه ممکن است اگر شما پیش بینی بازار حرکات را به درستی و زیان های بزرگ اگر شما در اشتباه هستید.

چه کارگزار خود را به احتمال زیاد انجام دهید این است که اجازه می دهد تا شما را به خطر تنها بخشی از حساب کاربری خود شوید. متوقف می شود قرار داده خواهد شد در جهت مخالف به این جهت است که شما انتظار می رود ارز به رفتن در نقطه ای که در آن حساب کاربری خود را پوشش زیان در صورتی که بازار می رود و راه دیگر. به این ترتیب اگر شما اشتباه خود را قمار خواهد شد تحت پوشش خود را به حساب. البته احتمالا استفاده از کل خود را به حساب.

برخی از مردم ممکن است توصیه به گرفتن مواضع رفتن در هر دو جهت با این حال تضعیف این ایده تلاش برای یادگیری به پیش بینی احتمال حرکت بازار است. اگر بازار فارکس نوسانات بالا و سپس پایین یک موقعیت ممکن است لزوما لغو کردن. حساب خود را ممکن است از بین برود به هر حال. به طور کلی بیشتر موقعیت شما را بیشتر در معرض خطر.

پس چگونه انجام شما مدیریت ریسک در معامله در بازار فارکس? برخی از مشاوران پیشنهاد تنظیم متوقف می شود در جهت مخالف است که شما در حال شرط بندی بازار خواهد شد در. این توقف امیدوارم بستن تجارت خود را قبل از بازار دستمال مرطوب از کل خود را به حساب. متوقف می شود نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای گرفتن و نگه داشتن سود اگر بازار بالا و پایین رفتن دوباره فرض کنید که شما انتخاب کرده ایم تا به عنوان پیش بینی خود را. مشاوران دیگر اضافه کردن هشدار می دهند که قرار دادن توقف بیش از حد نزدیک می تواند حد سود زمانی که بازار به شدت در جهت شما می خواهید آن را به رفتن.

یکی دیگر از راه های مدیریت ریسک به خطر پول است که شما می توانید از دست دادن استطاعت. اگر شما با استفاده از اجاره خود را پس نمی, سرمایه گذاری در فارکس. در عین حال یکی دیگر از مفید مفهوم مدیریت پول است. مدیریت پول است که بر اساس این ایده که شما از دست دادن و گاهی اوقات اگر شما کنترل مقدار که شما سرمایه گذاری در هر موقعیت شما قادر خواهید بود به آب و طوفان از ضرر و زیان است. به مدیریت پول کار هر دو ترس و حرص و نیاز به نگهداری در چک.

برای فردی که خلق و خوی اجازه خواهد داد که آنها را به تحمل فراز و نشیب در بازار فارکس ممکن است یک فرصت ارزشمند. فقط به یاد داشته باشید خود را به مدیریت ریسک و پول خود را. که راه شما را در سراسر به تجارت پس از دیگران راه می رفت دور.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*