استفاده از ظرفیت‌های خارجی در پروازهای فرودگاه پیام

استفاده از ظرفیت‌های خارجی در پروازهای فرودگاه پیام

[ad_1]

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات «نادر ثناگو مطلق» در نشست هم‌اندیشی دفاتر هواپیمایی کشور با ارایه گزارشی از فرآیند اخذ مجوز و استاندارهای لازم برای پروازهای مسافری فرودگاه پیام اظهار کرد: برای توسعه پروازهای فرودگاه پیام از ظرفیت سرمایه‌گذار خارجی استفاده شده است.

وی اظهار کرد: با پیگیری و حضور جدی دفاتر هواپیمایی مستقر در استان البرز و تهران نسبت به توسعه پروازها اقدام می‌شود.

در ادامه این جلسه، «علی اصغر باریکانی» مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه‌ها، شرکت‌ها و موسسات هوانوردی با اعلام آمادگی سازمان هواپیمای کشور برای توسعه پروازهای فرودگاه پیام خاطرنشان کرد: سازمان هواپیمایی کشور امکانات لازم برای تحقق این مهم به کار گرفته و امیدواریم به زودی شاهد رونق گرفتن پروازهای مسافری در استان البرز و فرودگاه بین المللی پیام باشیم.

همچنین «فریدون محمدی» مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان البرز از اعلام آمادگی مجموعه خود برای پیگیری مطالبات دفاتر هواپیمایی خبر داد و تصریح کرد: اتفاق بزرگی در استان رخ داده است که در حوزه گردشگری هم آثار خوبی خواهد داشت بنابراین این موضوع نیازمند حمایت و حراست برای رسیدن به هدف غایی است.

وی ادامه داد: قطعا جلساتی با ریاست استاندار البرز برای برنامه ریزی توسعه پرواز های مسافری فرودگاه بین‌المللی پیام برگزار می‌کنیم.

در ادامه «حرمت الله رفیعی» رییس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران با بیان اینکه توسعه پروازها موجب رونق کسب وکار دفاتر هواپیمایی می‌شود گفت: هدف از برگزاری این جلسه ایجاد هم بستگی و همدلی برای تحقق آرزوی دیرینه شهروندان استان البرز است و همه دفاتر هواپیمایی های استان باید از ظرفیت ایجاد شده در فرودگاه پیام استفاده کنند.

گفتنی است پیش از برگزاری این جلسه نمایندگان دفاتر هواپیمایی استان البرز و تهران از ترمینال مسافری پیام بازدید کردند.

بر اساس این گزارش، نشست هم‌اندیشی دفاتر هواپیمایی کشور  با هدف هم‌افزایی بین دفاتر و آژانس‌های هواپیمایی  برای توسعه  پروازهای مسافری فرودگاه پیام و همچنین بررسی راهکارهای لازم برای تقویت بخش مسافری فرودگاه و استفاده بهینه از ظرفیت موجود در استان برگزار شد.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*