استخراج بیتکوین – پدیده ای که شامل کمی بیشتر از عدد خرد

[ad_1]

کاریزماتیک cryptocurrency و متعدد افکار است که محصول تا در ذهن تماشاچیان اغلب فراگیر چند واضح سوال – چگونه به وجود آمده است و آنچه در مورد آن گردش خون ؟ پاسخ این است که ساده است. Bitcoins باید استخراج به منظور ایجاد cryptocurrency وجود داشته باشد در بیت کوین در بازار است. مرموز خالق بیت کوین ساتوشی ناکاموتو, پیش بینی یک روش برای تبادل ارزشمند cryptocurrencies آنلاین با انجام دور با ضرورت برای هر متمرکز نهاد. برای بیت کوین وجود دارد's یک راه جایگزین برای نگهداری سوابق لازم از تاریخ معامله از کل گردش خون و این همه موفق شده است از طریق یک شیوه غیر متمرکز.

معین است که تسهیل فرایند شناخته شده به عنوان “blockchain.” جوهر از این دفتر ممکن است نیاز به هزار تن کاغذ روزنامه به صورت ظاهر به طور منظم در همه محبوب Bitcoin اخبار. Blockchain گسترش هر دقیقه های موجود در ماشین آلات درگیر در شبکه بیت کوین. مردم ممکن است سوال اعتبار حتی صحت این معاملات و ضبط شده خود را به Blockchain. این بیش از حد است اما توجیه از طریق فرایند استخراج بیت کوین. معدن را قادر می سازد ایجاد جدید بیت کوین و تدوین معاملات به معین. معدن اساسا مستلزم حل محاسبات پیچیده ریاضی و معدن استخدام بسیار زیاد قدرت محاسباتی برای حل آن است. فرد یا ', استخر,' که حل پازل را در مکان های بعدی بلوک و برنده پاداش بیش از حد. و چگونه استخراج می توانید از دو-هزینه ؟ تقریبا هر 10 دقیقه برجسته معاملات در حال استخراج به یک بلوک. بنابراین هر گونه تناقض و یا عدم مشروعیت است به طور کامل رد کرد.

برای بیت کوین و استخراج است نه گفتاری در معنای سنتی مدت است. بیت کوین استخراج شده با استفاده از رمزنگاری. یک تابع هش نامیده می شوند به عنوان “دو SHA-256” به کار گرفته است. اما چه دشوار است آن را به معدن Bitcoins? این می تواند یکی دیگر از پرس و جو. این بستگی دارد به مقدار زیادی در تلاش و قدرت محاسباتی شاغل بودن به معدن. یکی دیگر از عوامل به ذکر است این نرم افزار از پروتکل. برای هر 2016 بلوک سختی مستلزم در معدن Bitcoins تنظیم شده توسط خود را به سادگی به حفظ پروتکل. به نوبه خود با سرعت از بلوک نسل نگه داشته است سازگار است. یک بیت کوین دشواری نمودار کامل اندازه گیری برای نشان دادن این معدن مشکل در طول زمان است. سطح دشواری تنظیم خود را به بالا یا پایین در یک به طور مستقیم متناسب با شیوه ای بسته به قدرت محاسباتی که آیا آن's بودن سوخت و یا گرفته شده. به عنوان تعدادی از کارگران معدن افزایش درصد سود سزاوار توسط شرکت کنندگان کاهش هر کس به پایان می رسد تا با کوچکتر برش از سود.

داشتن فردی اقتصاد و جوامع cryptocurrencies مانند Dogecoin Namecoin یا Peercoin به نام Altcoins. این جایگزین به بیت کوین ، تقریبا مثل Bitcoins این 'عموزاده' آیا باید یک فن عظیمی-زیر و هنردوستان که مشتاق به نگاهی عمیق شیرجه رفتن به اقیانوس عظیم و شروع به آن من است. الگوریتم های مورد استفاده برای Altcoin معدن یا SHA-256 یا Scrypt. دیگر الگوریتم های ابتکاری وجود دارد بیش از حد. سهولت, قیمت و سادگی می توانید با ارائه آن امکان پذیر است به معدن Altcoins بر روی یک کامپیوتر و یا با به کارگیری ویژه معدن نرم افزار. Altcoins کمی 'زمین' نسبت به بیت کوین و در عین حال تبدیل آنها به دیگران کمی دشوار است. Cryptocurrency علاقمندان می توانند فقط امیدوارم که اگر برخی از آنها می تواند شاهد معادل فصل شهرت!

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*