از کجا تجهیزات پزشکی دست دوم بخریم؟

بعد از سالم بودن آنها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. خوشبختانه سدان مد با دارا بودن برند های مختلف تجهیزات پزشکی نظیر Beurer ، MED SKY، sunrise medical، KD، Lifepakو … علاوه بر این، فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی دیوار مد امکان پرداخت درب منزل را نیز برای خریداران تهرانی فراهم نموده است.

البته در طول این سال ها به صورت تعاملی همکاری مشترک صورت گرفته است. به طور کلی هزینهی تجهیزات پزشکی معمولاً بر عهدهی خود افراد میباشد و بیمهها کمتر این وسایل را تحت پوشش خود قرار میدهند.

وسیله را مقابل یک پیش زمینه سفید قرار دهید تا در عکس ها راحت تر دیده شود. یکی از روش های مرسوم در سراسر جهان برای تامین تجهیزات پزشکی ارگان های مختلف می باشد که امروزه مورد توجه افراد و سازمان های مختلف قرار گرفته است. نکته قابل توجه اینکه، قاعدتا محصولی که در داخل تولید می شود، ما به منظور حمایت از تولیدکننده داخل، ارز دولتی به واردات مشابه آن کالا، اختصاص نخواهیم داد. آیا لوازم پزشکی دست دوم قابل اعتمادند؟

لوازم پزشکی دست دوم

لوازم یک بار مصرف همانطور که از نام آن نیز پیداست به صورت پکیج های بسته بندی برای جلوگیری از انتقال عفونت ها عرضه و روانه ی بازار می شوند که تنها یک مرتبه قابل استفاده می باشند.

در این راستا نیز سامانه اعلام کمبودها را ایجاد کردیم و به مراکز درمانی این دسترسی را دادیم که در صورتی که با کمبود کالایی مواجه شدند، از این طریق اطلاعات را به ما اعلام کنند و ما نیز ظرف 24 ساعت پاسخ آنها را بدهیم و در صورت موجود نبودن کالا در بازار، نمونههای مشابه را به مرکز درمانی معرفی کنیم تا هر چه سریعتر کمبودها برطرف شود.

علاوه بر این مراقبت های منظم و پیوسته، بازدهی وسایل را نیز افزایش داده و به این طریق نیز بازگشت سرمایه را برای شما ممکن می نمایند.

صفوی: چند تا شرط وجود دارد تا توزیع تجهیزات پزشکی به خوبی ساماندهی شود. برخی از دستگاه ها نیاز به سرویس های ماهانه و سالانه دارد و باید این موارد چک گردد. وقتی که ما اعلام میکنیم تجهیزات پزشکی باید ایمن باشد، به معنی این نیست که فقط در کارخانه به صورت ایمن تولید شود، بلکه باید در یک نظام توزیع ایمن به دست بیمار برسد، این موضوع اهمیت نظاممند شدن توزیع تجهیزات پزشکی را نشان میدهد.

تجهیزات پزشکی دست دومسایت های زیادی برای خرید و فروش تجهیزات و لوازم پزشکی نو استوک و دست دوم وجود دارند، ولی از آنجاییکه تجهیزات پزشکی با جان آنسان در تعامل و ارتباط است، توصیه بر این است که برای خرید درون سایت هایی که تخصصی این کار هستند جستجو کنید چرا که در سایت های تخصصی نیازمندی جایگاه هایی برای ویژگی های تخصصی محصول پزشکی متناسب با آن کالا در نظر گرفته شده است و شما به راحتی میتوانید ویژگی ها و گواهینامه هایی که آن محصول دارد را مشاهده کنید.

صفوی: حدود 270 هزار آرآیسی داریم که بخش عمدهای از آنها مربوط به ملزومات مصرفی و مقدار کمی مربوط به کالاهایی است که ارز دریافت کردهاند که قیمت آنها باید مشخص شود. ۶- با محل هایی که در منطقه شما کالای پزشکی دارند، تماس بگیرید.

اگر مرکز پزشکی در نزدیکی محل سکونت یا کار شما وجود دارد با آنها تماس بگیرید تا مطمین شوید که تجهیزات پزشکی شما را خریداری میکنند یا نه. ضمن اینکه عمق تولید برای ما اهمیت بسزایی دارد و ما کالاها را براساس میزان عمق تولید و کیفیت محصولات رتبهبندی و قیمتگذاری خواهیم کرد.

دبیر اتحادیه تجهیزات پزشکی از رتبهبندی و قیمتگذاری لوازم پزشکی مصرفی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاه در اصفهان میزبان بازدیدکنندگان است.

صفوی: در شرایطی که قیمت کالا در کشوری ارزانتر از سایر کشورهای دیگر باشد، ممکن است این اتفاق رخ دهد، هر چند در این زمینه آمار مشخصی وجود ندارد، اما وزارت بهداشت با شناسهگذاری تجهیزات و ملزومات پزشکی، اقداماتی را در این زمینه انجام داده است. خرید لوازم مصرفی پزشکی، دقت و توجه زیادی میطلبد.

این روز ها با گسترش توزیع کنندگان تجهیزات پزشکی ، تهیه ابزار و لوازم پزشکی شاید حتی نسبت به گذشته دقت و توجه بیشتری را می طلبد.

توجه کنید که هزینه های تجهیزات پزشکی یک مرکز درمانی حدود 30 تا 40 درصد هزینه ها را شامل می شود، بنابراین نگهداری مناسب از آن ها می تواند تاثیر به سزایی در کاهش هزینه ها داشته باشد.

چرا که برخی از دستگاه هایی که بایستی از آن ها خروجی داده دریافت نمود، پس از گذشت مدت زمانی از رده خارج شده و توسط تکنولوژی های امروزی پشتیبانی نمی شوند و برای ایجاد خروجی داده قدیمی در دستگاه نیز، هزینه های بالایی بر شما تحمیل شود.

مرجع اصلی : https://divarmed.com/