ارزش قراضه طلا – من چقدر است, طلا جواهرات با ارزش است ؟

[ad_1]

پیدا کردن ارزش قراضه طلا سخت است نه در همه. در واقع, آن است که کاملا ساده است. یکی از اولین و مهم ترین چیز است که شما باید درک در مورد یادگیری چگونه به ارزش قراضه طلا, این واقعیت است که قیمت طلا که می بینید در کابل مالی کانال های است که تنها یک راهنما است. شما به سادگی نمی خواهید برای دریافت پرداخت می شود که بسیار برای یک اونس طلا. اما نگران نباشید. من شما را در جهت سمت راست به طوری شما دریافت بیشتر برای پول خود را به طلا.

چرا نمی خواهد شما پرداخت می شود همان قیمت قراضه طلا به عنوان شما می بینید در کابل مالی کانال?

در اینجا به همین دلیل است. قیمت است که شما را در تلویزیون برای طلای خالص در یک عرضه در بازار شکل در بازار آزاد. قابل عرضه در بازار شکل از طلا خواهد بود, طلا, سکه, شمش یا میله و غیره. قراضه طلا که فرد به طور متوسط مثل ما می خواهد به فروش به سادگی نمی خواهد در این فرم.

چگونه به ارزش قراضه طلا و جواهر

اول از همه شما باید اشتباه خود را با تمام عوارض در برخورد با اونس تروی. زحمت با اونس تروی; آنها فقط بیش از حد گیج کننده است. بهترین و کم گیج کننده راه برای مقابله با ارزش طلا است که با استفاده از گرم است. اکثر آمریکایی ها مشکل دارند در برخورد با و تفکر در گرم اما آن را فقط ساده ترین راه برای رفتن است. مدرن ترین ترازو آشپزخانه نمایش داده خواهد شد اندازه گیری در گرم بنابراین شما باید چیزی برای نگرانی در مورد.

قیمت طلا

قیمت طلا است و با همان قیمت به عنوان شما را در کانال های مالی. اما بهترین راه برای پیدا کردن نقطه قیمت طلا در گرم است که فقط به آن را گوگل. شما را پیدا خواهد کرد آن را به سرعت و با این کار به شما یک نقطه شروع برای ارزش خود را از قراضه طلا و جواهر.

تعیین درجه خلوص طلا خود را

نکته بعدی که شما باید انجام دهید برای فهمیدن ارزش قراضه خود طلا و جواهر برای تعیین درجه خلوص طلا خود را. طلا و جواهر باید یک مشخصه یا قیراط مهر در آن در جایی است. برای مثال 18K طلا خالص 75%. اگر قیمت طلا شد $30 دلار یک گرم و شما تا به حال یک گرم از 18K طلا را به ارزش $22.50 در بازار آزاد. که.75 * 30 = 22.50.

شما می توانید انتظار برای دریافت کامل قیمت بازار برای قراضه طلا زمانی که شما آن را به فروش برساند?

پاسخ کوتاه این است: هیچ. هنگامی که شما فروش قراضه خود طلا و جواهر به ارزش ذاتی است که خود را ذوب ارزش. در تجربه من به ذوب شدن ارزش قراضه طلا به طور معمول بین 50% و 70% از ارزش بازار است. ترفند برای گرفتن پول بیشتر برای قراضه طلا و جواهر, اگر شما تصمیم به فروش آن است برای پیدا کردن یک خریدار طلا ارائه می دهد که درصد بالایی از این نقطه قیمت می باشد.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*