ارتشیان باعث آرامش مردم هستند

ارتشیان باعث آرامش مردم هستند

[ad_1]

در پیام هوشنگ بازوند که صبح جمعه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است:️ ۲۹ فروردین روز بزرگداشت ظفرمندان همیشه پیروز و قدردانی از حماسه آفرینی فرزندان غیور و دلاوران متعهد، متخصص و انقلابی ارتش است که شجاعانه و دلیرانه در همه عرصه ها با مجاهدت، جانفشانی و ایثار در دفاع از کشور و خدمت به مردم جلوه های زیبایی را از عظمت، توانمندی و وفاداری به نمایش گذاشته اند.

وی عنوان کرد: ارتش در خدمت به مردم و انقلاب با بهره گیری از توانایی و دانایی توشه گرفته از عِرق ملی، دینی و انقلابی و در راه استقلال، عزت و اقتدار کشور در دوران دفاع مقدس با تقدیم ده ها هزار شهید، جانباز و آزاده کارنامه ی درخشانی و ستودنی دارد و بی شک مجاهدت های ارتش ممتاز به فرمایش مقام معظم رهبری سبب افتخار مردم و کشور است.

استاندار کرمانشاه یادآور شد: دلاورمردان ارتش سرافراز با نقش آفرینی موثر و خدمت رسانی عاشقانه، خالصانه و با دانش و با تجربه در بحران های زلزله و سیل سبب آرامش و اطمینان مردم شدند و امروز نیز در مقابله و مبارزه با شیوع کرونا با بهره مندی از تمامی امکانات و ظرفیت های موجود برای حفظ سلامت عموم و خدمت به مردم پای کار آمده است که شایسته تقدیر است.

بازوند افزود : به فرمایش مقام معظم رهبری ارتش منظم، محکم، منضبط و ممتاز، امروز یک سرمایه و اندوخته برای ملت است و در چشم مردم عزیز است.

وی در پیام خود تاکید کرد: اینجانب بر خود لازم می دانم به پاس مجاهدت های همیشگی و رشادتهای غیور مردان و دلاوران سرفراز، از ارتش سربلند، آیینه دار صلح، معنا و مفهوم اقتدار، بیقرار در حوادث و مایه امید مردم در روزی که تداعی گر آزادمردی فرزندان امت غیور ایران اسلامی است، صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و روز اقتدار و عظمت ایران اسلامی را به ارتشیان شجاع، مومن و متعهد تبریک عرض نمایم. توفیق روز افزون شما عزیزان را در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی در پرتو عنایت خاص امام عصر (عج) و تحت زعامت فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی)  از خداوند منان خواستارم.

ارتش جمهوری اسلامی امروز قرار است به جای رژه همانند سال های گذشته در «رژه خدمت» معابر عمومی شهرها را علیه ویروس کرونا ضدعفونی و گندزدایی کند.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*