آیا جهانی طلا شورای?

[ad_1]

جهانی طلا, شورای انجمن جهان برجسته ترین تولید کنندگان طلا که بسیار اختصاص داده شده و مشخص در حمایت از طلا.

جهان طلا شورا است اما غیر انتفاعی داد همسو با جهان رئیس طلا روند که ایجاد شده است برای ترویج محبوبیت و استفاده از طلا. آن مقر آن در ژنو که در آن این شورا تشکیل شده بود توسط شبکه ای از دفاتر که اساسا نمایندگان از عمده مراکز که در ملاقات با تقاضای طلا در سراسر جهان است. علاوه بر این فعالیت های تبلیغاتی است که پوشش بازارهای نشان دادن حدود سه چهارم از جهان سالانه هزینه از طلا.

ماهیت جهانی طلا شورا کار بسیار نزدیک با همکاری محلی تجارت طلا و طلا میباشد. آن اتفاق می افتد متفاوت است طبق نیازهای متنوع و مراحل تحولات و پیشرفت است که این کشورها ممکن است تحت. همچنین این ارتباط نزدیک به اشکال طلا که در حال مصرف مانند جواهرات و اشیای قیمتی, میله, سکه دندانپزشکی در آنچه تا کنون ساختار طلا تا حد زیادی به فروش می رسد و یا مصرف می شود.

بعلاوه شورای برنامه و تیم با استعداد از کارکنان کمک در اصلاح محصولات طلا و نظارت بر توزیع آن روند. آن را فراهم می کند با متخصص و حرفه ای شمش اطلاعات و خدمات اقتصادی به بزرگ مالکان از طلا. مهمترین تمرکز و نگرانی بیش از چند سال گذشته بوده است در صاف کردن پیشرفت از بین بردن موانع ساختاری به افزایش طلا و از این رو آن را کاملا حمایتی در آن به خوبی شناخته شده و دستیابی و نگهداری.

جهانی طلا, شورای مدیریت منطقه ای و جهانی تحقیقات بازار و مطالعات و پخش اطلاعات در گسترش و طلا در قید و شرطی و دیگر نادیده گرفتن مسائل مربوط. ماموریت شورای جهانی طلا این است که برای ایجاد انگیزه و حفظ تقاضا برای شمش و همچنین ایجاد استقامت ارزش طلا ذینفعان.

جهانی طلا, شورای پشتیبانی شده توسط صندوق جهانی ارشد شرکت های استخراج معدن طلا. آن را به یک وب سایت (http://www.gold.org) است که می تواند توسط همه علاقه مند به نادیده گرفتن و طلا در بازار.

حدود 40 سال یا بیشتر جهانی طلا شورای چاپی کارشناسی علمی مجله است که ما ایمان به عنوان طلا, بولتن. این تنها مجله است که با تمرکز بر علم و فن آوری و برنامه های کاربردی صنعتی به صورت شمش به منظور افزایش رشد آن است. آن است که یک سرمایه گذاری تحقیقات بر اساس برنامه فراهم می کند که در سراسر کشور و سرمایه گذاران بین المللی با رئیس اطلاعات در مورد شمش. این شامل چاپ گسترده انواع تحقیقات مقالات. این مقاله با اذعان دارند توسط دانشگاهیان و کارشناسان خانه است که کارشناسان در طلا سرمایه گذاری, ویژگی های شمش به عنوان ذخیره ارزش, نرخ تورم و ارز پرچین. این همچنین تمرکز بر غنای اطلاعات است که بر اساس ساختار بازار تقاضا و عرضه جریان و به روز رسانی مکرر از طلا آمار در بازار است.

در مجموع جهانی طلا, شورای بین المللی است و غیر سودآور انجمن که مقر آن سازمان در ژنو لندن است. این دفاتر منطقه ای خود را در هند, چین, ژاپن, شرق میانه, ترکیه و شمال امریکا است.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*