آیا بیت کوین بی خطر است ؟

[ad_1]

گزارش شده است که بیت کوین نورد به ممنوع دلایل آن را به عنوان ایجاد موجی از اختلاف میان “بالا” جامعه و زرنگ و دانا دیجیتال سرمایه گذاران. این دیجیتال بازاریابان سعی کنید برای به دست آوردن سهم خود را از میلیارد-دلار-a-day دیجیتال پای در حالی که شرکت های بزرگ جامعه به دنبال محدود کردن مارپیچی افزایش در ارزش آنچه به نظر می رسد “پولی تهدید”. برخی که تلاش در بهره برداری از فقیر و آسیب پذیر نیست با داشتن این به عنوان آنها سعی می کنند برای تلقیح توده ها در تلاش برای قرار دادن این رشد “هیولا های دیجیتال.”

این به ظاهر شرکت های بزرگ کلاهبرداران در ادامه به قرار دادن یک چوک-نگه, چگونه خوش شانس کمتر صرف پول خود را به عنوان آنها سعی می کنند برای ساخت مالی کارتل در سراسر جهان, اما به لطف تکنولوژی دیجیتال Bitcoins که انقلابی در کنترل پول در 21!

منفی

با وجود رشد نرخ ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین این امر می تواند بی مبالات از من به افشای منفی از این پول مجازی. با توجه به این واقعیت است که ردپای دیجیتال خود رمزگذاری شده هستند نمی توان آنها را ترسیم آنلاین. اگر چه یکی از لذت بردن از حریم خصوصی و امنیت هنگام معامله آن را فراهم می کند یکی دیگر از دروازه برای مخفی کردن و انجام معاملات غیرقانونی.

وقتی این اتفاق می افتد فروشندگان مواد مخدر تروریستی و دیگر مشکوک مجرمان ادامه خواهد داد به انجام آنها تجارت غیر قانونی و بدون تشخیص در هنگام استفاده از Bitcoins.

جوانب مثبت

اما در میان پولی ضرب وشتم Bitcoins, پیشنهاد فوق العاده ای کسی فرصت های سرمایه گذاری و پتانسیل رشد. هیچ یک کنترل ارز مجازی به عنوان آن را می توان در فضای مجازی و همچنان ارزش به درک در حالی که جامعه دچار سردرگمی در باقی مانده از تورم است.

یک مرد معمولی در خیابان ها می توانید خرید, صرفه جویی, تجارت, سرمایه گذاری و افزایش شانس خود را از تبدیل شدن به لحاظ مالی موفق بدون دخالت دولت محدودیت های کنترل و امانتی مقررات از این رو مارپیچی inflations تبدیل به چیزهایی از گذشته است.

بسیاری از واقعا باور شماره 1 مشکل در جامعه ما ایجاد انحصارات مالی. هنگامی که یک شرکت تصمیم می گیرد برای کنترل ارز و طلا و سوخت آن را با استفاده از قدرت خود را به دیکته چگونه پول باید صرف شود.

مقررات تعیین شده توسط بزرگ و ثروتمند چند شرکت هستند و تنها بشود به اضافه کردن بیشتر ثروت و قدرت به نمونه کارها خود را به جای بهره گیری از وام گیرندگان که به دنبال کمک مالی است. علاوه بر آنهایی که در بالا سعی کنید به تخلیه باتلاق تا دیگران بستگی دارد می توانید آنها را در حالی که آنها می تواند تبدیل به بیشتر ثروتمند اما آنها نمی توانند کنترل ارز دیجیتال!

سمت روشن تر از سکه

زمان را به باز کردن چشم از جهان است و این چیزی است که بیت کوین همه چیز در مورد. آنهایی که سعی در کنترل جهان است که در معرض خطر این فرانکشتاین اما من شک دارم آنها را متوقف می توانید آن تماس بگیرید و یا عکس. در حال حاضر 1 بیت کوین ارزش $844099.07 دلار جامائیکا یا $6895.80 دلار. هزینه برای 1 بیت کوین در سال 2009 بود .05 تومان!

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*