آن را امن برای سرمایه گذاری در بیت کوین در سال 2019?

[ad_1]

بدیهی است که جهان در حال رفتن دیجیتال. بیشتر مردم از سراسر جهان در حال حاضر به اینترنت دسترسی دارند و همه نوع از کسب و کار در حال رفتن آنلاین برای پول است.

به عنوان جهان می شود و بیشتر متکی به اینترنت نیاز برای جهانی امن و ارز دیجیتال می شود بدون ذهن و بسیار خوشحال. که دقیقا همان چیزی است بیت کوین و دیگر cryptocurrencies ارائه دهد. بیت کوین باز است برای هر کسی که مایل به سرمایه گذاری در آن است.

بر خلاف سنتی فرصت های سرمایه گذاری که ساده هستند و به خوبی درک سرمایه گذاری در بیت کوین طول می کشد زمان و تلاش به درک چگونه کار می کند و حق آن را دریافت. با توجه به عدم وجود دانش و تعداد زیادی از اطلاعات متناقض در اینترنت سرمایه گذاری در بیت کوین ترسناک برای بسیاری از مردم است.

این مقاله قصد دارد برای قرار دادن ذهن خود را برای استراحت در آن است که آیا واقعا امن برای سرمایه گذاری در بیت کوین در سال 2019 یا نه اما قبل از آن”

چرا سرمایه گذاری در بیت کوین?

وجود دارد تنها 21 میلیون بیت کوین های موجود در سطح جهان و به عنوان مردم همچنان به معدن سکه تبدیل نادر. در اصل آن به معنی بیت کوین ارزشمند است. نگاهی به طلا به عنوان مثال. وجود دارد مقدار محدود از طلا در دسترس است و به عنوان بیشتر از آن است که استخراج آن کمیاب می شود و از این رو با ارزش تر.

همان درست است برای بیت کوین. ارزش بیت کوین می تواند تایید شده توسط هر کسی. شما می توانید بگویید که جدید bitcoins ایجاد می شوند و چگونه بسیاری از آنها در گردش است. شما می توانید bitcoins خود را در سطح جهانی و به هیچ بانک دولتی و یا موسسه مالی می تواند مسدود کردن آنها را.

بیت کوین یک اثر بر اقتصاد جهانی و به عنوان بیشتر مردم آنلاین, مفید بودن آن همچنان به افزایش است.

چگونه خود را به امن بیت کوین

سرمایه گذاری در بیت کوین سرمایه گذاری جدی است که باید به عنوان چنین. هکرها و کلاهبرداران شایع در اینترنت به دنبال به دست آوردن اطلاعات ارزشمند و cryptocurrencies از مردم بی گناه.

که این نوع از سرمایه گذاری آنلاین است و با ارزش ترین سرمایه گذاری که در اینترنت از این رو در معرض بسیاری از خطرات. آن است که تنها عاقلانه است که شما اقدامات لازم برای تضمین سرمایه گذاری خود را.

در گذشته مواردی وجود داشته است که بیتکوین کیف پول است نقض شده است. علاوه بر این ، متعددی وجود دارد که بهترین روش است که شما می توانید به دنبال اطمینان حاصل شود که بیت کوین خود را امن است. در اینجا برخی از چیزهایی که شما باید انجام دهید:

  • فروشگاه تنها مقدار کمی از بیت کوین در هر کیف پول
  • رمز کیف پول بیتکوین شما برای یک لایه اضافی امنیتی
  • استفاده از یک رمز عبور است که بسیار سخت است حتی برای افرادی که می دانند شما به شکل
  • همیشه نگه داشتن نرم افزار خود را تا تاریخ
  • پشتیبان گیری از کیف پول خود را و ذخیره آن در های مختلف مکان امن
  • استفاده از یک کیف پول آفلاین برای پس انداز خود بیت کوین

قبل از سرمایه گذاری در بیت کوین وقت خود را به درک چگونه کار می کند, چگونه شما می توانید خود را امن بیت کوین چگونه آن را متفاوت از معمولی ارز و چگونه بیت کوین اثرات جهان است. با این همه در ذهن شما خواهد بود قادر به تصمیم گیری درست در مورد اینکه آیا سرمایه گذاری در بیت کوین برای شما یا نه.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*