آشنایی با دستگاه سی پپ

دستگاه AirSense 10 که توسط ResMed تولید شده است ، یک دستگاه فشار هوای مثبت مداوم (CPAP) است که برای درمان آپنه خواب استفاده می شود. VentMed Auto CPAP — Auto Continuous Positive Airway Pressure ، یک وسیله پزشکی است که برای معالجه اختلالات تنفسی مانند آپنه خواب استفاده می شود. لوله ، گرم یا استاندارد ، در مرکز پشت با یک وسیله ثابت چرخشی متصل می شود. رطوبت ساز گرم شده و لوله های خط آب و هوا را می توان به صورت دستی یا خودکار کنترل کرد. دمای لوله گرم شده را می توان از 60 تا 86 درجه تنظیم کرد. در این روش پس از بستری بیمار تکنسین خواب برحسب ملاحضات موجود اقدام به تنظیم فشار نموده و پزشک نوع دستگاه CPAP یا BPAP را انتخاب می نماید. پزشک شما همچنین می تواند برای تنظیم فشار از راه دور به آن دسترسی داشته باشد. اما هنگامی که از خواب بیدار می شوید و بینی خود را منفجر می کنید ، یعنی فشار شما کمتر از نیاز است.

دستگاه سی پپدر صورت داشتن س questionsال و نیاز به تماس با سازنده یا برگرداندن دستگاه ، مهم است که همه رسیدها ، دستورالعمل ها و جعبه های همراه دستگاه را ذخیره کنید. برای کاهش خطر ایجاد کپک و کپک ، تمام دستورالعمل های تمیز کردن را دنبال کنید ، بنابراین CPAP شما را بیمار نمی کند. در دستگاه های جدید سی پپ مخزن آب کوچک و رطوبت ساز نیز در نظر گرفته شده که هوای خشک را برای تنفس بیمار مرطوب می کند. در مورد بیماران ادم ریوی ناشی از HF که هایپرکاربی نداشته باشند. دستگاه های BiPAP همچنین می توانند برای بیماران مبتلا به آپنه خواب مرکزی مناسب تر باشند. دستگاهBPAP بطور کلی به دستگاه CPAP شباهت دارد.با این تفاوت که دو فشار ایجاد میکند فشار دمی باز دمی که با این عمل منجر به بهبود تهویه در بیماران مبتلا به اختلالات نوروماسکولار و.. ✅ نمایندگی شرکتهای معتبر ایرانی و خارجی در زمینه تجهیزات و دستگاه های کمک تنفسی در شمالغرب کشور ✅ دارای نمایندگی شهرهای تبریز ، ارومیه و اردبیل ✅ همکاری با بیمارستانها ، کلینیک های خصوصی و فروشندگان تجهیزات پزشکی در تبریز و شهرستانها @@@ مشاوره ، فروش ؛ پشتیبانی ، گارانتی ، خدمات پس از فروش ، نصب و آموزش رایگان @@@ ✅ آموزش های نصب ، استفاده بهینه و نگهداری دستگاه ، آموزش های زمان های اضطراری و اورژانسی برای بیمار و خانواده بیمار رایگان می باشد.

ارائه دهند، اما دارای دو فشار مختلف هستند.

EPR که برای راحتی بیشتر درمان طراحی شده است ، درمان بهینه را برای بیمار در هنگام استنشاق حفظ می کند و فشار ماسک تحویلی را هنگام بازدم کاهش می دهد. این ممکن است نیاز داشته باشد که براساس نیازهای شما بهینه شود ، این امر به اولویت شخصی و همچنین آب و هوا و دمای اتاق بستگی دارد. مشخصات آن بسیار کم است و به نظر می رسد حاوی آب کمتری نسبت به مدل S9 است. یکی از ایرادات AirSense 10 طراحی خود محفظه آب است. یکی از بزرگترین تغییرات در AirSense 10 در مقایسه با مدل S9 ، قابلیت بی سیم است. یکی از دلایل اصلی اینکه من واقعا این ماشین را دوست دارم این است که برای درمان بیمار بسیار شخصی است. در صنعت پزشکی هر دو دستگاه قابلیت برنامه ریزی را دارند که هوای فشرده، ماسک ها، پوشش سر که به صورت و لوله متصل می شوند تا ماسک و دستگاه را به هم وصل کند، یک دستگاه BiPAP هوا را به عنوان یک دستگاه CPAP ارائه دهند، اما دارای دو فشار مختلف هستند. ونتیلاتور ها تجهیزاتی برای کنترل دم و بازدم تنفیب در تیپ ها و مد های مختلف بیماری های تنفسی می باشند که هم در بیمارستان ها مورد استفاده است و هم جزو تجهیزات پزشکی خانگی به شمار میرود.

سی پپ تنفسیدر مقابل ماسک تمام صورت به دلیل اندازه بزرگتری که دارد، راحتی کمتری برای بیمار دارد اما برای فشارهای مختلف قابل استفاده است. در صورت ابتلا به عفونت حاد یا افزایش خطر ابتلا به عفونت، استفاده از این دستگاه در منزل توصیه نمیشود. معمولاً دستگاه کمک تنفسی سی پپ دارای بالش بینی و ماسک بینی و ماسک صورت متناسب با فرم چهره شخص است. گاهی اوقات CPAP پس از استفاده می تواند باعث خشکی دهان ، گرفتگی بینی و بثورات پوستی شود. این پروسه باعث میشود تا بیمار در حالی که خواب است، نفس کشیده و گرفتگی دستگاه تنفسی از بین برود. نحوه کار این دستگاه بصورت آزاد سازی یک جریان هوای مختصر پیوسته می باشد که مستقیم وارد بینی فرد می شود و موجب رفع گرفتگی عمل تنفس می شود. قسمت مخصوص ماسک BMC را روی دهان و بینی قرار داده چسپ پایین آن را دور گردن برده و می بندیم سپس چسپ قسمت بالا که روی پیشانی قرار می گیرد را پشت سر برده و می بندیم.