آسیا مبادلات کالا

[ad_1]

هنگامی که شما فکر می کنم از کالاها در آسیا و چه چیزی شما فکر می کنم ؟ آیا شما فکر می کنم Tokyo Commodity Exchange (TOCOM) و آن طلا قرارداد ؟ و یا آیا شما فکر می کنم از پشم چرب آتی از سیدنی بورس آتی? شاید شما حتی ممکن است فکر می کنم از عمان نفت خام دبی بورس (DME). آیا شما تا به حال شنیده ام چند کالا و ارز (MCX) از هند یا کشاورزی, معاملات آتی ارز, تایلند (DILBER) و یا چگونه در مورد دالیان کالا و ارز (DCE) در چین ؟

شاید شما ممکن است فکر می کنم که بورس مالزی معاملات تنها خود را معیار کوالالامپور شاخص ترکیبی (KLCI) و حقوق صاحبان سهام مسائل اما این خانه از روغن پالم خام در آینده (FCPO). مالزی بزرگترین صادر کننده روغن پالم حسابداری برای حدود 50 درصد از تولید جهان است. روغن پالم استفاده می شود در مارگارین و کوتاه کردن چربی های, در میان دیگران. علاوه بر روغن پالم میوه منبع روغن پالم نیز تولید روغن هسته پالم غیر از روغن خوراکی مورد استفاده در لوازم آرایشی. برای هر 10 واحد از روغن پالم وجود دارد 1 واحد روغن از هسته خرما.

هند سابقه طولانی آتی تجارت کالا. در طول جنگ های داخلی آمریکا (1861-1864) انگلیسی که در آن به خرید پنبه یا “طلای سفید” از هند به تغذیه بافندگی در لنکشایر و منچستر زمانی که آنها دیگر نمی تواند خرید از آمریکایی ها. به عنوان اوایل به عنوان سال 1875 بمبئی پنبه ارز تاسیس شد تنها 5 سال پس از شیکاگو هیئت بازرگانی.

امروز ملی کالا و مشتقات ارز (NCDEX) چند کالا و ارز از هند (MCX) و ملی چند کالا و ارز (NMCE) تشکیل می دهند بخش عمده ای از مبادلات کالا در هند. وجود دارد 73 محصولات ارائه شده توسط هند بزرگترین تبادل کالا به MCX به تنهایی. ادویه جات ترشی جات مانند هل یا Jeera فلزات از جمله آلومینیوم (آلومینیوم) و سرب و نیکل است. برنج و ذرت و دانه های سویا هستند فقط برخی از دانه ها نیز در دسترس برای تجارت. آن چشمگیر است سبد کالا.

دوم کالا, ارز ملی کالا و مشتقات ارز ارائه می دهد به همان اندازه گسترده محصول مانند صمغ دانه و روغن خردل اما معاملات بسیاری از محصولات مشابه به عنوان MCX. این مبادلات بدون شک تحکیم در زمان خواهد شد که افزایش نقدینگی کاهش هزینه ها و بهبود کشف قیمت.

جدا از TOCOM وجود دارد توکیو ارز دانه (TGE). این TGE تاسیس شد اکتبر سال 1952 ارائه می دهد و معاملات آتی و نقدی حل و فصل آتی در آن محصولات کشاورزی Azuki لوبیا قهوه روبوستا و عربیکا), ذرت, ابریشم خام سویا و کنجاله سویا و خام و شکر تصفیه شده. ارز در حال حاضر 134 عضو شرکت است که 30 درصد بیشتر از TOCOM فقط با 102.

تجارت الکترونیکی به TGE در دسترس است از همینطور نوه ها از خانه خود را بیش از حد. زمانی که تجارت الکترونیکی رفت و زندگی در ارز 1 اکتبر 2007 GL تجارت آماده بود با آن جدید SLE (سرور لینک ارز) از طریق Fimat (در حال حاضر بخشی از Newedge).

نیز وجود دارد که مرکزی ژاپن تبادل کالا (CCOM) تجارت 10 محصولات بنزین نفت سفید نفت گاز و تخم مرغ و آهن قراضه RSS3,TSR20 لاستیک شاخص آلومینیوم و نیکل است. در سپتامبر 2007 CCOM نورد ارتقاء آن الکترونیکی و سیستم تجاری به نام “تثلیث-X” و دارای 37 اعضای. همچنین از امضای تفاهمنامه با بورس آتی شانگهای در اواخر سال گذشته.

کشاورزی بورس آتی تایلند معاملات “برنج سفید 5%” (5% معنی است که حداکثر 5 درصد از برنج می تواند شکسته شود) و “طبیعی لاستیک آجدار دودی ورق شماره 3” و یا آر اس اس, شماره 3 (شماره 3 است وسط درجه بندی کیفیت در یک مقیاس از 1 تا 5 با 1 بهترین مندرج بین المللی لاستیک با کیفیت و بسته بندی کنفرانس).

تایلند نیز شماره یک تولید کننده لاستیک در جهان است. هنوز هم بیشتر آنها تولید “طبكفي تراشه” و “نشاسته طبكفي درجه حق بیمه”. نشاسته کاساو یا مانیوک تولید شده از گیاه جوامع و تایلند شماره 3 تولید کننده در جهان پس از برزیل و نیجریه.

در چین وجود دارد دالیان کالا و ارز (DCE) همانطور که قبلا ذکر شد و نیز وجود دارد Zhengzhou کالا و ارز (ZCE) در تجارت پنبه و شکر و سخت زمستان گندم و قوی گلوتن گندم و PTA (خالص اسید ترفتالات) و روغن کلزا. این DCE معاملات ذرت 2 نوع سویا کنجاله سویا و روغن و پلي اتيلن سنگين (خطی پلی اتیلن با دانسیته پایین) و RDB روغن پالم (تصفیه شده سفید و Doedorised). ذرت آتی رتبه در بالا 3 آتی کالا در جهان حجم و Soymeal آتی در بالا 20.

نیز وجود دارد که بورس آتی شانگهای (SHFE) در درجه اول متخصص در فلزات, یعنی, آلومینیوم, مس, طلا, روی لاستیک و سوخت. طلا در آینده راه اندازی شد تنها در ژانویه 9, 2008; یک 1kg قرارداد فقط مثل یک TOCOM. همه ما نیاز داریم در حال حاضر یک استاندارد ین/Renminbi ارز قراردادهای آتی و ما آماده برای آربیتراژ. اتفاقا MCX طلا در هند 1kg قرارداد بیش از حد. فروشندگان ؟

به عنوان جهان رشد می کند غنی تر رشد می کند و مصرف آن کالا در آسیا تنها می تواند شکوفا شود. سازمان ملل و کشاورزان را به دنبال پرچین محصولات خود و اضافی-ارز, آربیتراژ تجاری مشابه کالاها افزایش خواهد یافت به عنوان مقررات و تجارت در ادامه به باز کردن. Prescient رگولاتور کارگزاران خطر مدیران و ISVs به نفع ایستاده.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*